Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 napja késik, így csináljak...

30 napja késik, így csináljak terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
3 éve nem éltem nemi életet. Az előző havi menzeszem kimaradt, de nem igazán foglalkoztam vele mert elég sok stressz ért. Most kellett volna megjönnie a havimnak megint, szóval a kimaradás óta eltelt harminc nap. Ha a héten nem jön meg jövőhéten megyek nőgyógyászhoz, de ha jól tudom kérdezi a terhességi teszt eredményét ilyenkor. Szerintetek csináljak egyet úgy, hogy tudom hogy nem lehetek terhes, vagy elhiszi a doki, hogy nem éltem nemi életet?

2020. dec. 29. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az a kérdés, hogy beszéltél-e egy angyallal gyermekvállalásról. Ha nem, akkor felesleges a teszt.
2020. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor nem kell teszt. Majd az orvos kivizsgálja, mi a baj, és meggyógyít.
2020. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Basszus, hány éves vagy, 12? Hogy lehetnél terhes, ha nem élsz nemi életet? 🤦‍♂️
2020. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehetek terhes, az a kérdés, hogy az orvosnak elég ha bemondom, hogy nem élek nemi életet, vagy kötelessége tesztet kérni/csinálni?
2020. dec. 29. 10:21
 5/8 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Nem kell csinálnod terhessègi tesztet! Az orvosnak elèg, ha megmondod, hogy nincs okod a terhessègre. Kimaradhat egy hónap menstruáció, kûlönbözö okok miatt! Ha nincsenek tûneteid, alhasi fájdalom, görcsölès, szúrás èrzete akkor meg kell várnod a következô hónapot, ha akkor se jönne meg a havid, akkor már el kell menned a Nôgyógyászhoz.
2020. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így felesleges tesztelni.
2020. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem elhiszi.
2020. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 babingo válasza:
Valoszinuleg igy is, ugy is megvizsgal, o abbol azt is leszuri, h nem varsz babat, ezen ne aggodalmaskodj ☺
2021. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!