Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aviva torna pánik gyakorlat?

Aviva torna pánik gyakorlat?

Figyelt kérdés

4 napja késik, terhes nem lehetek, viszont rengeteg stressz volt mostanában az életemben, és sokat szorongtam...volt már, hogy stressz miatt késett a mensim, de olvastam az aviva tornáról, ami ilyenekben elvileg nagyon hatékony. A pánik gyakorlat elvégzése elvileg hamar beindítja a menstruációt, de az a baj, leírás alapján nem igazán tudom elképzelni, hogyan kell.

Valaki tudna ebben segíteni? Addig megvan, hogy kis terpeszben rogyasztok, de a csípőmet nem értem, hogy lendítsem így előre.

Előre is nagyon köszönöm!



2020. dec. 29. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Na és, ha késik, ha nem vagy terhes 4 nap nem számít! Csípő lengetéstől még senki sem menstruált..
2020. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek! De! Nekem a tanfolyam elvegzese utan megjott..


Kedves kérdező!


Ehhez mindenképp el kell végezni a tanfolyamot mert tenyleg nagyon fontos, hogy pontosan úgy allj be ahogy a könyvben szerepel.

A tanfolyamon vegigveszitek a lépéseket.

Nekem konkretan utana a mehemben volt izomlazam.. Es másnap meg is jött.. (nagyon szép piros volt, bocsánat, hogy ezt igy leírom de nekem elotte sotett inkabb bordos szine volt)


Valtozas műhelyre keress rá én Krisztinanal voltanm online is vannak orak

2021. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!