Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön már meg?

Miért nem jön már meg?

Figyelt kérdés

Aggódok egyre jobban, hogy esetleg terhes vagyok, ez a legnagyobb félelmem jelenleg.


32. napom van, általában 30.-ra szokott megjönni, nyilván vannak kisebb kilengések.


Egyébként 18 éves vagyok, barátommal utoljára 22. napomon voltam együtt, óvszerrel védekeztünk, nem tudunk hibáról, figyeltünk, de alapvetően a ciklus második fele volt már, ilyenkor kisebb az esély a fogantatásra egyébként is.

Előtte egy héttel azelőtt voltunk együtt, a 16. napon, de nem történt semmiféle behatolás ekkor.


Tudom, hogy amúgy is parázós vagyok és ez sem segít, de kezdek félni, mert késés van és már jópár napja produkál a hasam menstruációs szerű tüneteket, "görcsöt", ami nem mellesleg már tök rendszeres, egy nap többször felfigyelek rá, de mégsem akar megjönni.


Ez annyira rossz, pedig tudom, hogy reálian nézve nem lehetek terhes ezek alapján, de mégis benne van, hogy mi van, ha mégis.


Ti is szoktatok így lenni? Örülnék most hasonló tapasztalatoknak.


2020. dec. 29. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pszichék okok miatt is késhet, ugyanis az hat a hormonműködésre.

Ne parázz. 2 nap még nem a világ.

2020. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!