Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Fertőzés?

Mi bajom lehet? Fertőzés?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 2 éve jött meg,azóta minden rendben zajlott.van barátom,de még nem feküdtünk le,szűz vagyok. egyszer megpróbáltuk ugyan,de akkor is gumival,de időközben meggondoltam magam,és nem történt meg. most augusztus 11.-én kellett volna megjönnie. azt hittem meg is jön,mert barna szinű folyásom van/volt napok óta. ilyen csoki jellegű,nincs szaga,és nem túl nagy mennyiségben. de azóta sem jött meg rendesen. és napok óta viszket is,de csak néha, ha sokat mozgok. fertőzés lehet? de attól még meg kellene jönnie,nem? terhesség elvileg kizárva (????). úgy döntöttem eléggé nagy vagyok már, lehet hogy a napokban elmegyek dokihoz. nagyon aggódok,miért nem jön már meg rendesen. szerintetek miért lehet ez? segítségeteket előre is köszönöm
2010. aug. 13. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha viszket, akkor valószínű, hogy fertőzés. Menj orvoshoz.
2010. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!