Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimkelyhet használók?

Intimkelyhet használók?

Figyelt kérdés
A Rossmannos facelle kehely milyen? Az m-es méret jó magas méhszájhoz?
2021. jan. 1. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én s-eset vettem belőle mivel nem volt hüvelyi szülésem.

Nem tudom az M-es mennyivel lehet sajnos másabb

Az s-sel én abszolút elégedett vagyok

2021. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem császárom volt, viszont a méhszájam nem érzem. De akkor lehet elég az m-es? Valahol azt olvastam hogy puha és nehéz jól felhelyezni.
2021. jan. 1. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is császárom volt. Szerintem jó lehet az M-es, annyira nem drága a facelle hogy ne érje meg ki próbálni szerintem. #1-es voltam 😊
2021. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint 1-es vagyok. Sose volt bajom a felhelyezéssel. Első alkalommal mikor próbáltam se
2021. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen pont azért érdekel amúgy mert a többi olyan drága és ha nem jön be akkor mit csinálok vele.😅
2021. jan. 1. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jon be egy dragabb darab, akkor eladod. En is eladtam mar 1x probalt kelyhet, kb 3 ezret buktam rajta, igy nem volt veszes. Ha kifertotlenited es nem serult, akkor ugyanugy lehet hasznalni, meg ha elsore furanak is hangzik a hasznalt kehely gondolata. Amugy mikor merted a mehszajadat? Mensi alatt? Az ilyen hosszukas alaku kelyhek mind magas mehszajhoz valoak, ebben az, hogy m vagy s vagy l meret, semmit de semmit nem befolyasol. A facelle nekem amugy nagyon kenyelmetlen volt, tul kemeny, nyomott mindenhol, plusz iszonyuan gorcsoltem tole, de masok vagyunk, neked lehet bevalik :)
2021. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Menzesz alatt néztem. Na látod ezt nem gondoltam volna, hogy valaki megvenné
2021. jan. 1. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-os milyen érdekes hogy tényleg mennyire mások vagyunk. A facelle megmentett engem az allando erős gorcsoktol
2021. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!