Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggódni, ha nem...

Van okom aggódni, ha nem jelentkeznek menstruáció előtt tünetek?

Figyelt kérdés

Minden mensi előtt jellegzetes tüneteim vannak: mellfájás már ovulációt követően pár nappal, édesség kívánása, ingerlékenység, fáradékonyság stb..

Viszont most semmilyem tünetet nem észleltem, az edzés is jól megy, édességet sem kívánom jobban, mint általában és a mellem se fáj egyáltalán.

Általában 30. napra szokott megjönni, legutoljára december 1-jén menstruáltam.

Ovulációt is szoktam érezni, olyankor másabb a folyásom, most viszont ezt sem észleltem a hónapban.

Eléggé ideges vagyok emiatt, csináltam két tesztet, egyet 29-én (délután ugyan) és egyet most 1-jén, szintén délután, mindkettő “határozottan” negatív lett.

Óvszerrel védekezünk, nem észleltünk problémát.

Mással volt már ehhez hasonló, hogy semmi tünetet nem észlelt, de megjött? Nagyon félek, nehogy valami nemkívánatos dolog álljon a háttérben.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. jan. 2. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most kesni fog, akar 1-2 hetet is, ezert nem erzel tuneteket, de az is lehet, hogy ez most eppen ilyen lesz. Nekem ossze-vissza vannak a tuneteim, en mar nem tudok kiigazodni rajtuk mensi elott, hol a mellem faj, hol a hasam, hol csak hasmenesem van :D

Azert 2-3 nap mulva, ha meg nem jott meg, csinalj meg egy tesztet, de valoszinuleg nem vagy terhes :)

2021. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy az idegességtől késett 2 hetet, akkor a stressz miatt előtte meg pont fordítva volt nálam. Úgy éreztem egész nap hogy megjön/megjött mindig ellenőriztem, de semmi. Ez ment hetekig, eléggé kikészített mert mi is óvszerrel védekezünk csak nálunk sokszor lecsúszott már.
2021. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma reggel csináltam egy tesztet megint, negatív lett. Nagyon reménykedek benne, hogy megjöjjön. :(

2021. jan. 4. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes, mar kimutatna! Meg fog jonni, csak most kesik :) Ha esetleg a kovetkezo honapban is sokat kesik, vagy addigra sem jon meg, akkor erdemes lenne felkeresni egy orvost, viszont mivel nem vagyunk gepek, ezert az meg belefer, ha egyszer kimarad, vagy sokat kesik. Ha ez rendszeres, akkor lehet, hogy valami problema van.
2021. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azóta csináltam még 2 tesztet..az egyiket szintén reggel pár napja, a másikat most, még mindig negatívak. Mostmár nagyon jó lenne, ha megjönne. Kicsit érzem a tüneteket is, szóval hátha.

2021. jan. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!