Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A trombózisnak mik a tünetei?

A trombózisnak mik a tünetei?

Figyelt kérdés

A combon vagy az alsó làbszáron jelentkeznek tünetek?

Akinek volt leírná a tapasztalatait?

Belső combom fáj de semmi más tünet nincs.Nem mozdultam rosszul.Pihentem a napokban..



2021. jan. 2. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
2021. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Anyumnak tüdőembólisja volt, és az orvosok szerint pont szerencséje volt.


Tünetei kb.: láb fájás, már napok, hetek óta visszér harisnyát hordott.

Nehézkes levegővétel-de ez a túlsúlya miatt is lehetett.

Néha szédülések, enyhébb fejfájás.


Ennyire emlékszem. Ő nem gondolta volna (kb senki) hogy trombózis. Csak azt hitte, hogy a visszere és más gyógyszer miatt volt (akkor másra szedett gyógyszert, azt hittük azért volt ami). Majd, amikor mentek apummal boltba, csak úgy összeesett az utcán. Aztán rohantam ki hozzá, kiabáltam neki, megráztam, erre felkelt és nem értette, hogy mivolt.

2021. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mármint trombózisból lett embóliája
2021. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
A trombózis ellen a legjobb ha bármikor gyalogolhatsz (sokat, és nem a lakásban pár m-t), amikor érzed hogy nem jó a keringés. Igen, este 9-kor is. Sőt 10-kor is ha kell. Csak most nem lehet.
2021. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha már lehet hogy trombózisod van nem tudom mi a jó, mindenesetre megelőzésnek gyalogolni kell.
2021. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a gyaloglás, mert akkor indul meg a lábból a rög a tüdő, agy vagy szív felé
2021. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom a mozgást, sokat segíthet a megelőzésben.
2021. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megelőzésnek a legjobb a mozgás, sajnos ha már ott a vérrög akkor kétesélyes, ha kicsi feloszolhat-kiürülhet a sok mozgástól, ha nagy akkor nem oszlik fel hanem elindul, akkor nagyon kell figyelni a tüneteket. Szóval jobb ha megvizsgálják az eret, vannak műszerek erre.
2021. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2021. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!