Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix fogamzásgátló mellékh...

Cypromix fogamzásgátló mellékhatásai? Lehetséges trombózis tőle? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem, Lindynette-ről váltottam erre, eddig semmilyen negatív mellékhatást nem tapasztaltam, azonban pár hete nagyon fáj a fejem, úgy érzem kikészülök délutánra, sokszor levegőt is alig kapok, van, hogy szúr a szívem, múltkor pedig a megszokott 4km-t nem bírtam biciklivel megtenni. Nem értem mi lehet, de nagyon félek, nagyon rosszul vagyok. A vérnyomásom állandóan magas, eddig 110 körül szokott lenni, most pár hete 140 körül van állandóan, a pulzusom ma kereken 100 volt. Idén érettségizem és emiatt persze kissé feszültebb vagyok, na de ennyire? Mi lehet ez? Fogamzásgátló mellékhatása? Vitaminokat, ásványi anyagokat szedek, de az sem segít. Lehetséges valami komolyabb baj?
2009. dec. 15. 15:52
 1/5 anonim válasza:

Szia, gyorsan menj vissza a dokidhoz, sajna ez a Cypromix-től van.

Lecseréli valszín, de ne szedd tovább.

2009. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát ezek biztosan mellékhatások? Azért ezt írta fel, mert a másiktól mindig nagyon pattanásos voltam és ez segített rajta.
2009. dec. 15. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a hasam görcsölt tőle annyira, hogy abba kellett hagyni
2009. dec. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a hasam görcsöl, most készülök orvoshoz, lehet hogy nekem is le kell cserélnem...
2009. dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Legelső válaszoló vagyok, én negyed 5re megyek ma dokihoz, mert nekem is fáj tőle a hasam.

Biztos cserés lesz.

Ne aggódj a patik miatt, van más fog.gátló tabletta ami szintén hatásos a patikra.

Egyik jótékony hatása a tabiknak a nem kívánt terhesség megelőzése mellett hogy szépíti a bőrt és a mensit is beállítja.

2009. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!