Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha így néz ki a mellem?

Normális, ha így néz ki a mellem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hete az egyik mellemen eléggé kipirosodott a bőr a bimbóm fölött. Rákerestem, miért lehet, és persze rögtön a legrosszabbat találtam, hogy ez ráktünet. Aztán ahogy tovább olvastam, írták, hogy a rossz melltartó miatt is lehet. Rögtön levettem, ami volt rajtam, és másnapra a bőrpír is halványult, majd teljesen eltűnt.


Viszont azóta ahogy nézegetni szoktam magam, észrevettem, hogy igazából a mellbimbóim körül nincs is szabályos "vonal", és itt-ott olyan, határozatlan hogy hol a határ, kicsit mint amikor kifolyik a festék. Csak most itt a nagy parámban nem tudom, hogy korábban is ilyen volt-e...🙈


Tapasztalt valaha bárki hasonlót?

Ha igen, köszönöm, ha válaszol!


16/L


2021. jan. 2. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Bimbóudvarról beszélsz gondolom. Keress képeket, hogy hogyan kellene ki néznie. Vagy privátban küldhetsz az érintett területről képet, mert a leírásod alapján nehéz megmondani
2021. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Angel3000 ***** válasza:
51%
Szia! Te még fejlôdésben vagy, nem alakult ki még teljesen a melleid ! Ne izgasd feleslegessen magadat! Ilyen korban nincs még mellràk! Minden jòt!
2021. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

2esnek küldöm, ismerősömnél is 18 evésen diagnosztizáltak, szóval jobb oda figyelni


[link]

2021. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%

Háziorvosoddal vagy a nőgyógyászoddal nézesd meg, jobb ha szakemberre bízod! Olyan nincs, hogy nem lehet mellrák 16 évesen, sajnos van rá precedens, de ezernyi más dolog is lehet.


Ne küldj senkinek képet!

2021. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha nem múlik, megnézetem. És nem, senkinek sem fogok képet küldeni. Akihez "szól" ez a kérdés, az kép nélkül is megérti :)
2021. jan. 3. 01:32
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Nem a melledről kértem képet.

2. Latatlanul SEMMIT nem lehet mondani.

3. 16 éves vagy könyörgöm még a tojáshéj ott lóg.

4. Dokinak is meg kell mutatnod.

5. Amiről beszéltél nem rák, de ha van kitüremkedés vagy csomó (ezért mondtam a képet) akkor menj orvoshoz.

2021. jan. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!