Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ideje mindig fáj a mellem...

Egy ideje mindig fáj a mellem menstruacio elott/alatt, de most már a menstruacio elmúlt, a fájdalom viszont megmaradt. Nektek volt már ilyen, ez normális?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 17:14
 1/5 anonim válasza:
Nekem minden egyes menstruációmnál aktuális. De olyat még nem hallottam hogy nem múlik el a fájdalom,és még nem is tapasztaltam. Nézz utánna neten. Vagy anyukádat kérdezd meg. Ha nem jön össze. Egy háziorvos is segíthet. Ha nem sajnálja rá az idejét mint majdnem minden 2. Orvos
2020. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszi, hogy írtál!

Gondoltam én is háziorvosra, de ha normálisnak tekinthető (másnak is van ez így), akkor nem megyek a “semmivel” el hozzá :D

2020. júl. 14. 17:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint a menstruáció utáni fájdalommegmaradás a kérdés bennem. Az előtte-alatta levő fájdalomról tudom hogy mormális, így amiatt nem aggodom. Egyelőre emiatt se nagyon, csak azért tényleg fura ez így most nekem
2020. júl. 14. 17:28
 4/5 anonim válasza:
Egyébként hány éves vagy? Ha felnőtt vagy érdemes egy terhességi tesztet csinálni. Ugyanis annak IS lehet az elő jele. De ha még gyereknek számítasz akkor egy orvos tényleg nem ártana.
2020. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Felnőtt vagyok, de most nincs barátom. Így a terhesség az most a lehetetlen kategória. :D

Köszi, hogy irtál! :)

2020. júl. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!