Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? A ciklusom 18....

Normális ez? A ciklusom 18. Napján megjött.(?) Többi lent

Figyelt kérdés

Kicsit fáj a derekam is; görcsölgetek.

Rendszeres a menzeszem, max 1-2 nap eltéŕès szokott lenni. Nem hiszem, hogy közti vérzés, mert bő volt, mintha rendesen megjött volna. Előző nap rózsaszín folyásom volt, azt hittem elmúlik, hisz azt gondoltam a peteérés miatt van ez. Mi okozhatja ezt? Orvoshoz csak 1 hét múlva tudok menni.

Köszi a válaszokat. 20/L



2021. jan. 4. 02:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ért valami trauma mostanában? Tartós idegfeszültség?
2021. jan. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mostanság nem, ilyen téren rendben van minden.Nem értem, hogy mi állhat a háttérben :(
2021. jan. 4. 04:37
 3/4 A kérdező kommentje:

Mostmár 37,5 hőemelkedésem van.

Lehet ez kapcsolatban a menzesszel? Felfáztam volna?

2021. jan. 4. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez történt, az előző menstruációm után 2 héttel megint megjött én 16 éves fejjel azt hittem, hogy csak az ovuláció miatt vérzek viszont nagyon sok volt mint egy átlagos mensinél szóval nem hiszem, hogy az ovuláció miatt lett volna és most nem tudom mikor fog megjönni és félek, hogy nem fog.

Neked azóta, hogy van a ciklusod? 😅

2021. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!