Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlthavi ciklusom 54 naposra...

A múlthavi ciklusom 54 naposra sikerült. Kaptam progeszteront amitől megjött a menzeszem de csak 3 napig tartott. Lehet, hogy a progitól? 37 fokos testhő is normális?

Figyelt kérdés

Jó ez,csak fura. Eddíg 6 napig tartott és most azon gondolkoztam,hogy lehet hogy azért mert progi hißnyom volt?


Illetve ,ma kezdtem el mérni a hőm. 37 fokot mértem reggel,7órakkor. Mindennap 7kor tervezem mérni nyelv alatt. Ez még lejjebb esik vagy ez egy magas alaphő?

Tegnap múlt el a menzeszem.


2017. febr. 2. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Sztem progi miatt lehetett.


Az h ma merted egyszer az semmi. Nekem alap hőm 36,9. Masnak az mar testho emelkedes. Egy napi meressel nem mesz semmire.:/

Drukkolok azert. :)

2017. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!