Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az hogy jelenleg máshol...

Az hogy jelenleg máshol lakom, befolyásolja a menstruációs ciklusomat? (levegő, környezet)

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában nem.
2010. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
esetleg a költözés okozta stressz.de ez nem igen.
2010. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha állandóan úton vagy, megbolygathatja, pl. ha egyetemre más városba jársz, és kéthetente-hetente utazol, az igen. De ha átköltöztél, és nem vándorolsz, akkor állandónak kell lenned.
2010. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Mert úgy volt,hogy pont akkor költöztem fel amikor pont időben voltam.de votl egy hétvége amikor haza kellett mennem és akkor jött meg(hamarabb,mint vártam).Azóta 1x voltam otthon,véres váladék volt csak,de megjönni rendesen nem jött meg. Ez számomra fura volt.

Bár modnjuk elkezdtem rendszeresen sportolni,kicsit fogyókúrázom nem tudom hogy ezek befolyásolják e.

2010. aug. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!