Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek a pozitív terhességi...

Félek a pozitív terhességi teszttől?

Figyelt kérdés

A barátommal még októberben voltunk együtt gumi nélkül(akkor életemben először,addig es utána is mindig gumival védekeztünk),om nem ment el bennem és kb 10 percig tartott a dolog.

Azóta nem jött meg.

Azonban van egy PCOS nevezetű betegségem is(cisztáim is vannak emiatt),ami miatt sokszor kimarad 1-2-3 hónapot a menstruációm,tehát ez nem újdonság,azonban most rettegek,hoszen 1x vpltunk gumi nélkül. Egyáltalán nem szeretnék még babát és félek ,hogy emiatt az egyszeri hiba miatt terhes lettem,nagyon bánom,hogy engedtem a barátomnak,de már késő bánat. Még egy évem van az egyetemből, és még legalább 5-8 évig tuti nem akarok szülni,a szüleim is megölnének.

Pár napja nyomást érzek a hugyhólyagomnal,mintha állandóan pisilnem kellene. Olvastam,hogy ez a terhesség egyik jele lehet.

Terhességi tesztet nem mertem csonáltatni,most azonban a barátom unazolására mégis megteszem holnap. Azonban rettegek,szó szerint enni sem tudok az idegességtől.

Valaki valami bíztatót tud mondani? Mert kezdek bekattanni. 22L



2021. jan. 4. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg stresszelsz, addig problémád lesz a menzesszel is. Csinálj tesztet (bár ahogy látom úgy is negatív lesz) és legalább megtudod. Ha terhes vagy, lehet abortuszra is menni, ha nem kell a baba
2021. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szúrkolok hogy ne legyen baj!🙏🏻 Én mondjuk a helyedben nem húztam volna ilyen sokáig, mert ha mégis terhes vagy derüljön ki minél elöbb.. és akkor még dönthetsz úgy hogy nem tartod meg.

Holnap írd meg azért mi a helyzet.

Addig próbálj meg relaxálni, zenét hallgatni vagy nézz filmet hátha eltereli a figyelmed.

2021. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
hát, "legalább" már túl vagy a 12. héten, úgyhogy döntened nem kell róla
2021. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Pcos mellett nem olyan könnyű azért teherbe esni. A menstruációd pedig máskor is ki szokott maradni, szóval nyugi. Vegyél egy tesztet és megnyugszol.
2021. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet vegyél Dm /rossmannba /gyógyszertárban. Utána kiderül, hogyan tovabb.
2021. jan. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennél lehetne több eszed.

Ha októberben volt az aktus, akkor ha terhes vagy, már túl vagy a 12 héten. Tehát abortuszra sem mehetsz. Eddig legalább lett volna választási lehetőséged, most már így jártál. Egyébként kicsi az esélye, hogy pcos mellett egy aktusból terhes leszel úgy, hogy beléd se ment.

2021. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért nem csináltam tesztet,mert fel sem merült bennem ,hogy terhes lennék,éppen azért,mert PCOS betegégen van és mert sokszor hónapokra kimarad a menzeszem.

Nost is csak azért futott áz az agyamon,mert nyomást érzek a hugyhólyagomnál. De lehet,hogy csak felfáztam,vagy most így jelzi,hogy meg fog jönni.

Reggel csinálok egy tesztet,ma vettem.

2021. jan. 5. 16:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, és írd meg, hogy mi az eredmény. Az, hogy pcos - s vagy, nem zárja ki egyértelműen a teherbeesés lehetőségét, így erre ne alapozz, mert lehet teherbe esni.
2021. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Minek vársz reggelig?
2021. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mert a reggeli vizelet mutat pontosat. Plusz akkor ázjön a barátom,nem szeretném egyedül megnézni.
2021. jan. 5. 18:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!