Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek a pozitív terhességi...

Félek a pozitív terhességi teszttől?

Figyelt kérdés

A barátommal még októberben voltunk együtt gumi nélkül(akkor életemben először,addig es utána is mindig gumival védekeztünk),om nem ment el bennem és kb 10 percig tartott a dolog.

Azóta nem jött meg.

Azonban van egy PCOS nevezetű betegségem is(cisztáim is vannak emiatt),ami miatt sokszor kimarad 1-2-3 hónapot a menstruációm,tehát ez nem újdonság,azonban most rettegek,hoszen 1x vpltunk gumi nélkül. Egyáltalán nem szeretnék még babát és félek ,hogy emiatt az egyszeri hiba miatt terhes lettem,nagyon bánom,hogy engedtem a barátomnak,de már késő bánat. Még egy évem van az egyetemből, és még legalább 5-8 évig tuti nem akarok szülni,a szüleim is megölnének.

Pár napja nyomást érzek a hugyhólyagomnal,mintha állandóan pisilnem kellene. Olvastam,hogy ez a terhesség egyik jele lehet.

Terhességi tesztet nem mertem csonáltatni,most azonban a barátom unazolására mégis megteszem holnap. Azonban rettegek,szó szerint enni sem tudok az idegességtől.

Valaki valami bíztatót tud mondani? Mert kezdek bekattanni. 22L



2021. jan. 4. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszika, ha 3 hónapja terhes vagy, akkor bármilyen teszt pontos lesz a nap bármely szakában
2021. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem baj,ismétlem nem szeretném egyedül megnézni.
2021. jan. 5. 19:05
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Úristen, ekkora drámakirálynőt...
2021. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez van :)
2021. jan. 5. 19:35
 15/16 A kérdező kommentje:
Negatív
2021. jan. 6. 09:26
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
PCO szindrómám van, első spontán hónapban összejött a lányunk, szóval azért inkább védekezz.
2021. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!