Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok valami krémet ami...

Ajánlanátok valami krémet ami megakaályozza a borotválkozás utáni irritációt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagyapám azt mondta, az nem arcszesz ami nem csíp.. és igaza volt.. és a gyógyszertári Alkohol - szalicilt használom.. az király.. teljesen elhagytam a pancsokat.. néha teszek bele egy arcszeszt.. hogy legyen illata.. de inkább ez és parfüm.. ha illat kell
2021. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt használat előtt 1 órára a hűtőbe teszem, majd ezzel megberetválkozom.

2021. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
baszki.. én az egészre nem szánok többet 30 másodpercnél.. 1 óra.. :-) Ú te szegény.. amúgy a zselé az nekem is bejött.. ami a mostani új, hogy gyorsba lehúzom géppel.. (szakállvágó szerű hajvágó) a nagyját.. és borotvával a többit.. így sem több 2 percnél.. és egész jó.. jobban viszi a borotva.. nem kell rányomni.. amúgy miért nem tartod akkor mindig hűtőben?
2021. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én vattára öntött svédcseppel szüntetem meg a pírt, vagy egyéb irritációt. Eddig bevált.
2021. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!