Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szuro éres es egy kicsi...

Szuro éres es egy kicsi fàjdalmam van az alhasamban. Felis vsgyok puffadva egy kicsit. Vàlladékom erosebb. Ez az ovulàciò jele? 31 en voltam egy fiuval de csak meg ujjazott es kb 4x berakta nekem (neharagudjanak a kifejezedert) és a végén nem

Figyelt kérdés
Ment el mert rank nyitottak. Es a 4 alkalomnal is csak behelyezte. Tehàt szerintem a terhesség nem valòszínu. Szerintetek ez mitol van?

2021. jan. 4. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó menstruációd?


Szúró érzés és tojásfehérjés váladék lehet az ovuláció jele, ezt valószínűsíti, ha ciklus közepén jársz.


Használjatok óvszert, ha nem szedsz fogamzásgátlót, ne kockáztassatok! Ovuláció környékén (előtte 5 nap, utána 1-3 nap), amikor ilyen tojásfehérjés nyák van, nagy az esélye a teherbeesésnek, ezért akkor semmiképpen se csináljátok óvszer nélkül megszakítással.

2021. jan. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az utolsò menstruációm:25. Én mulott el.
2021. jan. 5. 10:07
 3/17 A kérdező kommentje:

Terhes ugye nem

Lehetek?

2021. jan. 5. 10:12
 4/17 anonim ***** válasza:

A menstruáció kezdeti napja a ciklus első napja. A ciklus hosszát is érdemes figyelembe venni, de kb pár napja lehetett az ovulációd.

Viszont hasznos lenne, ha utána olvasnál a tested működésének, ehhez ajánlom a hormonmentes.hu-t, és Janka videóit (hormonmentes) YouTube-on. És védekezz rendesen, hogy ne legyen baj. Nem valami kellemes a fél hónapos aggódás, hogy megjön-e.

2021. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen. Amugy20-25 ig volt meg.
2021. jan. 5. 10:25
 6/17 A kérdező kommentje:
Hat igen Nagyon rossz ez miatt aggodni sajnos még nem vagyok jártas ezekben a dolgokban. Szoval nalam mar a terhesség is fel merűlt kőzben el sem ment a fiu.
2021. jan. 5. 10:27
 7/17 anonim ***** válasza:
És hány napos a ciklusod?
2021. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5-6 általában
2021. jan. 5. 10:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Amúgy egy nagyon pici esélye van a terhességnek, ha ovuláció előtti pár napban az előváladékban voltak spermiumok, amik feljutottak mivel gumi nélkül csináltátok. De ez elég kicsi, viszont nem példátlan. Valaki évekig nem esik teherbe megszakítással, valakinek meg összejön.

Ezért kéne csak gumival betenni.

Illetve vannak nagyon jó megfigyelési szempontok a saját termékenységed (amikor egyáltalán van esélyed teherbeesni) megállapítására, de ahhoz nagy tudatosság, a tested alapos ismerete és sok gyakorlás szükséges. De mindenképp érdemes tanulni.

2021. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hajaj, na itt alapfogalmak hiányoznak:

Ciklus hossza: két menstruáció első napja közti idő (általában kb 28 nap)

Utolsó ciklus kezdete: legutóbbi menstruáció 1. napja

2021. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!