Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-sek! Ha rajzalkalmasságim...

BME-sek! Ha rajzalkalmasságim kicsi lett a rajz (fektetve kihagytam 8 cm-et mindkét oldalt) de a kompozíció, meg a testek jók akkor is megbuktatnak?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Viccet félre téve még jól is járnál ha elkerülnéd ezt az itthon remekül javadalmazó szakmát.
2019. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez az álmom tényleg. Ha idén nem megy jövőre újra csinálom. Szóval szerinted megbuktatnak?
2019. máj. 22. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A rajzalkalmasságin elsősorban az arányérzéket mérik fel, a többi inkább másodlagos. Az hogy kisebb lett a rajz nyilván nem a legszerencsésebb, sok ember közül kell válogatniuk sajnos, de szerintem ha maguk az arányok jók lettek simán van esélyed .
2019. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg még annyi ha esetleg nem vesznek fel BME-re, megpróbálhatod a széchenyit, ott mindenkit felvesznek aki elmegy alkalmasságira, és utána szórják ki aki nem oda való (szerintem sokkal nagyobb szemétség...). Azt meg hogy milyen építész válik belőled nem az fogja eldönteni hol végzed el a sulit.
2019. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alkalmasságit lehet fellebezni?
2019. máj. 23. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!