Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja szültem, termeszetes...

3 hónapja szültem, termeszetes úton, volt egy apro vagasom, 1 honap utan mar nem is ereztem. Mikor tudunk a férjemmel együtt lenni végre? Nem megy..

Figyelt kérdés
Nem a vagas miatt, mivel azt nem erzem, de behatolasnal csak a peniszenek a hegye megy be, epphogy, aztan feszito erzest erzek, aztan elakad, ami neki is faj.. Igy nem megy. Ezert maradnak az alternativak, de már nagyon szeretnenk rendesen is. 2 ujja bemegy, nekem sem faj.De a pénisze nem, vastagabb az atlagnal.Mikor tudunk szexelni? Esetleg valaki volt meg igy? Ennyire össze szűkült volna?

2021. jan. 6. 05:20
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Valamiféle összenövés lehet. Sürgősen menj vissza az orvosodhoz.
2021. jan. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöször nögyógyásszal nézesd meg magad, hogy minden rendben van-e. (Szerintem igen)

Utána meg használjatok rengeteg síkosítót, illetve ne akarjátok egyböl behatolással végigcsinálni, a párodnak nagyon lassan kellene próbálkozni, mintha elsö alkalom lenne számodra.

Rengeteg nönél ugyanis ilyenkor egyfajta félelem alakul ki, és emiatt görcsöen összeszorul a hüvelye a fájdalomtól való félelem miatt, ez fájdalmat okoz, és ezért egyre rosszabb lesz, föleg, ha eröltetitek.

Az, hogy a párod két ujja minden gond nélkül be tud jutni, kizárja, hogy olyan összenövés lenne, ami akadályozza a szexet, ha végigtapogatja belül, akkor éreznie kellene, ha valami nem normálisan van.

Tehát valószínüleg csak a félelem az akadály, ezt meg sok türelemmel lehet csak megszüntetni.

2021. jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fuu, hát nem is tudom, mert elég laza vagyok, síkosítóval is próbáltuk, én sem gondolnam, hogy osszenoves, magamnak is be nyúltam, nem ereztem semmi különöset. Nyilván megnezetem orvossal. Ferjem türelmes, én szoktam kezdemenyezni, hogy probaljuk meg lassan, aztan nem megy.. 😒
2021. jan. 6. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es: hogy lenne összenövés ha az ujja bemegy?

Gondolom mivel vastagabb az átlagnál ezért megy be nehezen. Esetleg szorosabbra vagy szűkebbre varrtak össze.

2021. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Belül engem nem varrtak, csak oldalra kivul, a combom es a fenekem iranyaba. Azt nem is erzem igazabol, nem feszul.. Ezt inkabb belul erzem.
2021. jan. 6. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én se arra gondoltam hogy belül varrtak össze.
2021. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!