Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan felnőtt pelenka,...

Van olyan felnőtt pelenka, ami széklet inkontinenciánál is biztonságos és diszkrét, észrevehetetlen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nincs.
2021. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen nincs. Mármint diszkrét pelenka úgy egyáltalán. Ha gyakran becsinálsz, inkább az orvost kéne felkeresni.
2021. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Kettes! A kérdezőnek inkább a pszichiátriát kellene felkeresnie, mert ez megint a pelenkafétises.
2021. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sugárkezelt vagyok, a záróizmomat is érintette sajnos. Nem fétisből kell, hanem azért, hogy ki tudják mozdulni itthonról szorongás nélkül!
2021. jan. 6. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Errefele (gyakorin) sajnos nagyobb a pelusfétisesek aránya mint az amúgy betegeké xd
2021. jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb pelenka súlyos inkontinenciánál nincs észre vehetetlen és diszkrét változata.
2021. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyával szerintem bármilyen pelenka diszkrét tud lenni.
2022. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
így van, kedves előző! én a sima mensinél is szoknyába öltözök mindig, mert vastag betétet használok, nem akarom, hogy látszódjon. szoknyában nekem nem látszik semmi.
2022. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a bajom, hogy nem elég, ha valami felfogja a vizeletet, székletet. Hangokkal, szagokkal is jár a hasmenés. Társas helyzetben ciki székletet üríteni. Pl munkahelyen irodában.
2022. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadni ha nem elég vastag és nem elég terjedelmes a pelenka, súlyosabb vagy középsúlyos inkontinencia esetében, mert nagyon diszkrét lenne előbb-utóbb 1-2 óra után átázhat vagy szétrepedhet a pelenka.


Ami jó az a szoknya ha meg férfi az illető akkor bő hosszú nadrág, míg nyáron bő térdig érő rövid nadrág derék szíjjal tartva a legjobb megoldás.


Vagy ha nincs elég jó szoknya vagy bő hosszú nadrág vagy bő rövid nadrág nyáron, akkor el kell fogadni a pelenka látszatát a ruházat alatt és nem törödni vele, hogy mások mit mondanak stb.


Mert a lejobb minőségű pelenkák nem díszkrét viseletűek.

Kisebb koromban éjszakára többet voltam textil pelenkás éjszakára hasmenéses időszakom alatt. Nem érdekelt, hogy látszot a pizsama nadrágom alatt a terjedelmes, vastag nagyméretű pelenka.

2022. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!