Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ket nap mulva lesz mensim, de...

Ket nap mulva lesz mensim, de olyan nagy a pocim, es olyan gombolyu. Nem tudom igazabol, hogy ez mentsruacio elotti haspuffadas e? Mert amugy nem erzem annak, de ha megnyomkodom kellemetlen erzes.

Figyelt kérdés

4 honapja voltam egyutt egy sraccal, de nem tudnek arrol, hogy baba lenne a dologban, mivel harom hete voltam dokinal es igazabol minden oke. Nem vagyok terhes, de mar nem tudom. Eleg fura a hasam.

Szoval mas is puffad ugy mensi elott, ugy hogy nem erzi annak?


2021. jan. 8. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Te ilyen baromi buta vagy?
2021. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 hónapja voltál együtt valakivel, és nem lettél terhes akkor azóta már lenni kellett menstruációnak. Ha volt mensi és azóta nem voltál együtt senkivel akkor ez haspuffadás, vagy max. a szentlélektől lehetsz terhes. Jól írja az előző Te tényleg buta vagy. Akkor meg nem kéne még szexelni.
2021. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tipikus PMS tünet, nem vagy terhes, azt orvos látta volna!
2021. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

#2 Több olyan esetről is hallottam, közvetlen környezetemben is, ahol a menstruáció terhesség alatt is jelen volt. Vagy végig, vagy jellemzően 3-6 hónapig. Szóval nem, nem olyan buta a kérdező, van félnivaló menzesz alatt is. Vagy van miben reménykedni, kinek éppen hogy. :)


De egyébként nem kell aggódni, puffadás van a dologban. Én is mindig "terhes vagyok" menzesz előtt, közben és után is.

2021. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, aki a gyerekvallalas kategoriaban mar parszor legetted magad ezzel? Fejezd mar be! Mensi elott van puffadas, igen, viszont attol meg, mert hiztal mostanaban (ha alapbol is nagyobb a hasad) nem vagy terhes.
2021. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 bizony, nekem baratnom pontosan igy jart. Koszonom, hogy legalabb te nem nezel hulyenek.
2021. jan. 8. 12:32
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
De ha meg valaki “menstrual” is terhesseg alatt par honapig, ha tesztelne, biztosan pozitiv lenne. Kerdezo, neked van mar egy rakat negativ teszted, es orvosnal is voltal. Mit akarsz meg?
2021. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak dokinal voltam, nem teszteltem
2021. jan. 8. 16:29
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell a púder. A nőgyógyász csak felismerne közel félidős terhességet..
2021. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Normalis a tojasfeherje folyas is?
2021. jan. 8. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!