Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is nőgyógyász úgy...

Nektek is nőgyógyász úgy megnyomkodja hasatok mikor vizsgál hogy utána 1hetig faj!? . Normális h faj? . És az h ennyire nyomja a hasunkat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem normális. De van néhány barom aki eut csinálja. Sajnos én is megjártam egyszer. Ne menj vissza ahhoz aki így bánt veled.
2019. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aranyos volt nem volt bunkó.

De köszönöm akkor most már tudom h nem normális dolog az h így nyomkod..

2019. ápr. 12. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
De normális. Tapikázással nem lehet méhet tapintani. Azt bizony be kell nyomni.
2019. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éves vagyok. Elég sok nőgyógyásznál jártam már. Lehet szakszerűen vizsgálni fájdalom okozása nélkül is. Aki az én hassm nyomta szét az is kedves volt. Ez nem győzött meg, hogy megengedjem, hogy mégegyszer hozzámérjen. Ráadásul rákszűrés után folyt belőlem a vér egy hétig és fájt a hasam.Na ilyen sem volt még. Legyen kedves a feleségével engem meh vizsgáljob meg normálisan. Nyilván nem kellemes a vizsgálat alapból. De, hogy napokig fájjon az ember hasa utána az nem normális dolog.
2019. ápr. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, keress másik dokit. Én is jártam már így. Nekem meg császározásból kifolyólag műtött a hasam. Jól begyulladt az összenövésem. Hetekig kínlódtam vele.
2019. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hasi ultrahang szokott fájni.Közbe és utána is elég sokáig.Az egyik doki azt mondta,hogy azért,mert vékony vagyok és ezért a hasfalam is vékony.Később kiderült,hogy hólyaggyulladásom van.Kaptam gyógyszert és azóta nem fáj az ultrahang vizsgálat.
2019. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!