Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem folyt ki a Canesten...

Miért nem folyt ki a Canesten hüvelytabletta?

Figyelt kérdés
tegnap este felhelyeztem magamnak, és a tájékoztatóban az volt leírva, hogy ha már megtette a hatását, a "felesleg" távozik. de ezt én ma reggelre sem tapasztaltam, és ráadásul a Canesten krémtől csak felerősödött a viszketés érzése. Miért lehet ez? :/
2010. aug. 14. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is pont most szedem. Reggelre nekem se távozott. Nekem is erősödött a viszketés. De amint "beindul" a szervezeted kijön. Nekem már távozott a tabi.
2010. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

és az normális ha még mindig ugyanolyan folyásom van, mint eddig? nemhiszem,hogy ez a tabi lenne..

(félek,hogy velem van vmi probléma..)


20/L

2010. aug. 14. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy tabletta nem tud csodát tenni, azért van a kúra. Nyugi, csak arra figyelj, hogy a leírás szerint használd.


Nőgyógyász javasolta, vagy saját diagnózis? Az is lehet, hogy nem is gombád van és csak kidobtál az ablakon egy csomó pénzt... Ha orvos írta fel, akkor csak szorgalmasan kend magad és esténként dugdosd a tabit, közben figyelj a fokozott higiénére. Mire a végére érsz, valószínűleg teljesen helyre jössz (azért sajnos van, akinek nem használ, akkor viszsa kell menni az orvoshoz).

2010. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem sem jött ki semmi!de szerencsére meggyógyultam:)
2010. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 pitypangqueen ***** válasza:
Nekem is felerősödött először a viszketés,de hagytam hatni egész nap és nagy nehezen helyre jöttem.Kellett vagy öt nap,de mellette vigyázni kell az étrendre stb.
2010. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nekem még mindig nem múlt el, talán 1 nagyon picit javult, de ez már a 4. nap.. és az normális ha konkrétan a csiklóm felett berepedezések és hólyagocskák vannak (gondolom ez a gomba külső jele).. vagy mi lehet ez??


(egyébként köszi a válaszokat! :)

2010. aug. 16. 17:06
 7/10 pitypangqueen ***** válasza:
Nekem is volt olyan hólyagocska féle,de az elmúlt,viszont még én is mindig küzdök,pedig már a grapefruit mag kivonatot is elkezdtem szedni:-/Te jobban vagy már?
2010. aug. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát a viszketés megkeseríti a mindennapokat. :/ és ha nem múlik el csüt.-ig ez az egész nyavaja, akkor irány a doki.. tegnap már ülni alig bírtam mert úgy fájt. :S Addig is kipróbálom a fokhagymakapszulát, mert bnőmet ez segítette át a dolgon.Ajánlom neked is a figyelmedbe! :) mert ezek a gombák utálják a fokhagymát és állítólag el is pusztulnak tőle.Hát remélem! Jobbulást!!
2010. aug. 17. 12:57
 9/10 pitypangqueen ***** válasza:

Velem ugyanez volt most,már totál kikészültem,de a grapefruitmag kivonattól most sokkal jobban kezdtem lenni,már a harmadik adag után,én meg azt ajánlom!

Köszönöm a tippet.Már én is az orvost fontolgattam,de most úgy látszik mégis megúszom.Neked is azt kívánom:-/

2010. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

rengeteg tipusa lehet a gombáknak.Egy orvos azért orvos nem?

ő biztos jó tanácsot ad,illetve segit.

saját tapasztalatokbol indultam ki

2010. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!