Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 evesen szulo nelkul is...

17 evesen szulo nelkul is megvizsgalhat a nogyogyasz?

Figyelt kérdés

Eleg ha elkiser az ajtoig es bemutatkozik pl. hogy az edesanyam, vagy muszaj bejonnie a vizsgaloba is amiert meg nem toltottem be a 18-at? Ez lenne az elso alkalom hogy nogyogyaszhoz megyek

Illete az lehet fontos meg, hogy maszek helyrol van szo

Elore is koszi


2021. jan. 10. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nincs jelen a szülő a vizsgálatnál nagyon ciki is lenne. Nálunk bejött bemutatkozott elmondta mit akarunk, első alkalom nekem, majd kiment. Utána a doki megvizsgált és viszlát.
2021. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
14 éves korod után önállóan dönthetsz az orvosi kezelésedről a műtéteket kivéve. Műtétekhez kell a szülő beleegyezése, de pl ha te nem akarod az adott műtétet és az nem életmentő, akkor nem kell alávetned magad.
2021. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!

Igen kicsit kellemetlen lenne ha ott allna mellettem.. :D

2021. jan. 10. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell 17 évesen még csak veled sem mennie. Ha szeretnéd, hogy együtt menjetek akkor sem lesz bent a vizsgálatnál, csak ha kifejezetten ragaszkodsz hozzá.
2021. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!