Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A huvelyembol feher darabkak...

A huvelyembol feher darabkak jonnek, nogyogyasz ugy is megvizsgal hogy nincs beteg kartyam es nem kertem ido pontot? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Az egesz ugy kezdodott hogy nem viszketett csak sokszor feher darabkak voltak a szemerem ajkaim melett. Elmondtam anyanak aki vett kupot es kenocsot is. Ezt hasznaltam egy idore elmult de mostanaban (1honapja) amikor furdom es benyulok a huvelyembe feher darabkak es feher viz(baf inkabb csak feher es a viztol viz na ertitek) jon ki. Es mar rettentoen viszket es szaraz is a puncim. Most mi tortent? Amikor pedig csak siman felnyulok akkor feher darabkak maradnak az ujjamon. A kup egyebkent szerintem nem is hasznalt mar masnapra kisse vizes formaban a bugyimon volt. A nogyogyaszos resz pedig. Nemetben elek, de nem tudok annyira jol nemetul majusban szandekozok haza menni es akkor elmenni a nogyogyaszhoz. 14vagyok tehat kiskoru igy is fogad? Es nincs beteg kartyam tehat siman keszpenzbe fizetnem ki az osszeget amennyit kerne. Es idopont nelkul is fogad?

2016. ápr. 24. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Betadine hüvelykúpot vegyetek, ha ilyen nehéz helyzetben vagy. Ez minden fertőzésre használ. Ha pedig majd megteheted, menj el dokihoz is.
2016. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot eg magán orvoshoz, mikor már tudod, hogy mikor jössz. Általában egy héten belül tudnak adni. MAgánban nem kell taj szám, 8-12 ezer között van egy vizsgálat.
2016. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan gomba.

Gyógyszertárban Canesten kombit vegyél.

2016. ápr. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te vagy az Debreczeni Fanni?
2016. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!