Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött vagy nem?

Megjött vagy nem?

Figyelt kérdés
Harmadikán jött volna meg életemben másodszor. Tudom ilyenkor még rendszertelen. Ma észrevettem hogy amikor megtöröltem magam barnás pirosas volt a wc papír. Akkor mondom jó rakok be betétet .elmentünk kb 1 órára otthonról de a betéten csak sárgásfeheres épphogy picit barnás folyás volt. Amikor megtöröltem magam barnás pirosas volt ismét. Most este ugyan ez betéten semmi mensi szerű. Ez már az és holnapra megerosodik ,vagy vmi más probléma lehet?

2021. jan. 10. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár napon belül kiderül. De jó eséllyel meg fog jönni.

De ha még csak egyszer volt meg, nem tudhatod, mikorra várd a következőt. A ciklusod hossza a két menstruáció első napja közti időszak. Van, akinek 25 naponta jön meg, másnak 35, mindkettő normális.

2021. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem holnapra erosebb lesz igen nekem is így volt anno.
2021. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 10. 20:17
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó lesz így suliba......😕😕
2021. jan. 10. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elmúlik, ilyenkor még évekig lehetnek furcsaságok.
2021. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát most fürdés után semmi de majd alvás előtt ellenorzom még egyszer
2021. jan. 10. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy amíg nem tudod hogy mi van mindig legyen a bugyidba betét
2021. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!