Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kriston intim torna hogy kell...

Kriston intim torna hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
dvd-ből nem derült ki igazából hogy mit is kell pontosan csinálni..
2021. jan. 11. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg újra alaposan, vagy/és vedd meg hozzá a könyvet is.

Én ugyan csak a könyvet ismerem, de abban nagyon alaposan, részletesen le van írva, mit és hogyan kell csinálni, ezért feltételezem, a DVD us hasonlóan jól van összeállítva.

De ha konkrétan van valami kérdésed, prívátban írj, szivesen megpróbálok segíteni.

2021. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha ide is kiírnátok, hogy más is elolvassa.

Én találtam egy érdekes összehasonlítást azért elég ellenszenves próbálkozásai és állításai voltak ennek a Kristonnak:

[link]

Ettől függetlenül nem lehet rossz a módszere, de már ez is árulkodó, hogy tulajdonképpen nem is lehet a neten infót találni csak ha megvásárolod. Úgyhogy köszi ha valaki leír pár gyakorlatot.

2021. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy a kérdezö írjon esetleg privátban, mert lehetnek olyan intim jelegü kérdések, amiket nem akar valaki nyilvánosan kiírni. Ennek ellenére maga a módszer nem olyan, miröl nem lehet itt is írni anélkül, hogy bárkinek is kínos lehetne.


A cikkröl annyit, hogy ez kb olyan, mint az akadémikus orvostan meg a természetgyógyászat vitája, a Kegel-féle gyakorlatok már igen régen ismertek, a Kriston-féle meg újabb, nem a hagyományos orvostudományra támaszkodó módszer, ezért az elöbbi követöi erösen támadják, emellett a legnagyobb "negatívuma", hogy nem javasol addig semmiféle mütétet, amíg az adott terület izmai nem müködnek megfelelöen, mert szerinte enélkül a probléma mindig ki fog újulni .

Erröl nem érdemes itt vitát nyitni, mivel két teljesen különbözö módszerröl van szó, más-más van a központban, van, akinek ez passzol jobban, van, akinek a másik.

Az, hogy a Kegel sok helyen hozzáférhetö, annak fö oka, hogy több mint száz éves, ezért rengeteg mindenki közzétett róla infókat.

A Kriston-módszer meg 20-25 éve indult, és a szerzö nem akarja, hoyg bárki a neve alatt nem helytálló infókat közöljön.


Én régen a Kegel-féle módszerrel kezdtem volna, de nem igazán boldogultam vele. A megfogalmazások elég homályosak voltak - pl. a középre koncentrálj -, ez rendszeresen elöfordult, csak éppen az nem derült ki, hoyg az micsoda, hol található és hogy kell rá koncentrálni, illetve a gyakorlatok sem hoztak semm eredményt.

A különbözö segédeszközök nem használtak, söt volt, amelyik kifejezetten rontott a dolgon, emellett nagyon fájdalmas volt a betétele, illetve kivétele.

Lényegében már feladtam a témát, amikor teljesen véletlen találkoztam a Kriston módszerrel.

Egyes gyakorlatokat írni nincs értelme, mert ez egyben komplex módszer, ha nem csinálja végig valaki, akkor nem igazán ér semmit

Nekem sokat segített, pedig igen rossz állapotban voltam, gyakorlatilag a mindennapokat is nehezen tudtam elviselni. Az orvosok mindenképpen müteni akartak - teljes nagymütét, még-petefészkek eltávolítása -, amit semmi esetre sem akartam.

Nagyon bizonytalan voltam, hogy egyáltalán kezdjek-e bele, írtam a szerzönek (a neten található email-címre), alig pár nap múlva részletes választ kaptam töle, ami sokat segített.

Megvettem a könyvet, elkezdtem a módszer tanulását és gyakorlását,

kb. fél év múlva a legtöbb panaszom megszünt és a legközelebbi nögyógyászati vizsgálatnál már nem volt szó semmilyen mütétröl, mert szükségetelenné váltak.

Idövel az összes negatív elváltozás visszafejlödött, ma semmi sem utal arra, hogy bármikor is hólyag- és végbélsérvem, illetve nagyfokú méhsüllyedésem volt.


Ez csak személyes tapasztalat, ezért javasoltam a kérdezönek, nekem segített, és ha neki is, akkor megérte megemlíteni.

2021. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na de most Te beszéltél is Vele, könyvét is elolvastad, akkor miért osztanál meg téves infókat a neve alatt? S ha esetleg véletlenül úgy is történne, az ilyet mindenki el tudja dönteni, hogy ezt most csak a gyakorin olvastam valakitől, mennyire bízom meg abban, hogy egy könyvből át tudja adni a lényeget.

"Egyes gyakorlatokat írni nincs értelme, mert ez egyben komplex módszer, ha nem csinálja végig valaki, akkor nem igazán ér semmit."

Nyugodtan írd le akkor az egészet egyben, mert ez így nagyon misztifikus.

2021. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egész könyvet nem másolhatom be!

Egyébként azért oszthatnék meg téves infókat esetleg, mert nem vagyok szakember, csak csinálom. Ez olyan, hogy sok ember végez jógát, de tanítani, másnak pontosan elmondani nem tudja.

SZóval nem misztikus, csak ha rendesen le akarnám írni, az egészet be kellene másolni, és eltekintve attól, hogy rengeteg munka meg idö lenne, még szerzöi jogvédelmi problémáim is lennének miatta.


Ez nem úgy van, hogy két szóval leírható gyakorlatok, hanem részletes, pontos magyarázatok és nem öt gyakorlat van, hanem igen sok.

Meg egy gyakorlatot nem érdemes csinálni, az egészet végig kell vinni.


De sem a könyv, sem a DVD nem nagy összeg, szerintem megéri - de ha nem akarod, vannak tanfolyamok is, ahol megtanítják az egészet.

2021. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!