Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha már megjött és két nap...

Ha már megjött és két nap múlva megyek nyaralni akkor valamit lehet csinálni hogy előbb elmúljon, esetleg torna vagy futás vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem igazán. Esetleg kerüld az olyan ételeket-italokat, amik vérképzők (vörösbor, cékla...), talán valamit a torna is segít. Olyasmi, ami közben ugrálsz, vagy nagyon dinamikus mozdulatokat végzel. A futás is jó lehet. Vigyázz arra, hogy addig fel ne fázz! Jó nyaralást!
2013. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Az agyzsugorítás tényleg fájhat, amikor átoperálnak egy férfit nővé...
2013. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. júl. 13. 13:37
 4/5 gömbicica ***** válasza:
43%

szia.

szerintem aminek ki kell jönni, az ki is fog jönni.

tornázni futni csak hogy abba maradjon a vérzésed? Nem tudom :-(

Az tart ameddig szokott.

Kellemetlen helyzet, de tul kell élni. bocs, hogy épitőbb jellegü ötletem nincs :-(

tampon, betét készlettel indulj utnak.

Hancur kilőve, (ha már nagyobb vagy) fürdés tamponnal, ennyit tudsz tenni.

Ha netán hasad fájós szokott lenni ilyenkor vigyél magaddal a görcsoldódból.

Most képzelj el engem!!!

Esküvőm előtti nap jött meg. Na????? Tudod ezt überelni???

Az egész lagzit igy csináltuk végig. MOndjuk nekem sosem tartott általában 4-5 napjál tovább, igy a nászutunk végére már kis szabadság volt :-)

üdv.:-)

2013. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen nekem általában három nap tehát olyan hétfő kedd körül el fog múlni( ha minden igaz) nagyon köszönöm a válaszokat igazán aranyosak vagytok.:)
2013. júl. 13. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!