Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? (hosszú sztori,...

Mit csináljak? (hosszú sztori, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szűz lány vagyok, és a barátommal petting volt csak, rá egy hétre pedig önkielégítettem. Másnapra hihetetlenül viszketett odalent, bő sárgás-zöldes folyásom volt. Először azt hittem, meg tudom oldani a dolgot házi módszerekkel; ülőfürdő, gyógyteák,stb. Nos, a viszketés el is múlt néhány nap múlva, a folyás maradt. Úgy döntöttem, hogy bejelentkezek nőgyógyászhoz, de elég szerencsétlenül jött ki, mivel pont jöttek az ünnepek. Így csak a probléma kezdete után 1 hónappal jutottam el a dokihoz, aki csak tünetek alapján javasolta a Canesten Kombit, de megvizsgálni belülről nem tudott, mivel szűz vagyok. A kiváltó okra azt mondta, hogy hormonok is lehetnek. A barátommal a dolgokat nem említettem. Azt írta a lapra, hogy hüvely heveny gyulladása. El is kezdtem használni még aznap a kúpot, de ezzel kapcsolatban is ellentmondásokba ütköztem, elvileg nem szabadna 18 év alatt használni... Minden esetre ebből sem lett semmi jó, ugyanis másnap megjött a menzeszem, vagyis nem tudtam folytatni a kúpok használatát. Ráaadásul az első kúp kijött belőlem, alig oldódott fel belőle valami. De mélyebbre nem tudtam rakni... Ez volt egy hete, azóta elmúlt a mensim, a folyás újra jelentkezik. Nem tudom, mit tegyek, van-e így értelme a kúpozásnak, illetve hogy a doki nem diagnosztizált-e félre...

Kérem valamennyire hozzáértők írjanak!!Köszönöm!!



2021. jan. 11. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy célszerű lenni szájon át bevehető fungicid gyógyszerrel próbálkozni. Amiket leírtál, azok nálam sem használtak. A mostani gombák egyre ellenállóbbak...

Orungal gyógyszer engem rendbehozott, mondjuk nálam " speciális" probléma volt, ami miatt kúpot nem tudtam használni, emiatt ajánlotta a nőgyógyászom.

Tehát kérdezd meg tőle, hogy szisztmásan, szájon át nem lehetne-e és ennek a hatóanyaga sem az, amit fent vázoltál.

2021. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudtad hogy meg fog jönni akkor nem kellett volna elkezdeni, csak utána. Az ilyen kúpokat meg fel kell tenni amennyire tudod, de akkor is fog kifolyni belőle, ez asszem rá is van írva hogy pont ezért lehetőleg alvás előtt tedd fel.

Szerintem kezd el újra használni, csináld végig és ha akkor sem múlik el menj vissza orvoshoz

2021. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!