Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljes sztori...

Mit csináljak? Teljes sztori lent.

Figyelt kérdés
Nagyon bosszant, hogy ugyanazok a húgom eredményei, mint nekem, annyi különbséggel, hogy én vért izzadtam érte, neki meg a szülők hozták össze. A digitális oktatás alatt rengeteget javítottam, neki pedig mindent megcsináltak, most már ő a tanárok kedvence, és rohadtul idegesít. Ezen kívül szekál, mivel nagyon érzékeny vagyok, őt mégis mindenki jobban szereti. Borzasztó nagy a pofája, de a suliban nem szól egy szót se. Az egyetlen megoldás, ha egy fordulatból megpofozom, de csak röhög, pedig fáj neki, plusz megkapom, hogy agresszív vagyok.
2020. jún. 17. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit csinálj, de ne pofozgasd, főleg, hogy úgyis csak röhögni fog.


Egyébként meg ha beszólogat, vagy ilyesmi azt csak csinálj úgy, minha nem hallanád, aztán akkor majd abbahagyja.

2020. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, ha agresszívnek tűnt a válasz.

Nem veszekedni jöttem. :)

2020. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az fáj a legjobban, ha nem vesznek róla tudomást. Amúgy számomra elképzelhetetlen. Bár tudom, másnak nem. Mi négyen vagyunk tesók és már öregek vagyunk idéző jelben. 30-40 felett. De egy mindenkiért....
2020. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra akarta amúgy célozni, hogy nézd levegőnek. De ez is rossz tanács egy tesóval, csak működik..
2020. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem tudom hány éves vagy. Ha van rá lehetőséged, költözz el esetleg. Most én is ilyesmiben gondolkozok.

Vagy ha nem tudsz, akkor is a legfontosabb, hogy ne hasonlítgasd magad vele össze. Egyedi, különleges ember vagy. Fedezd fel önmagad, menj a barátaiddal vagy egyedül olyan dolgokat csinálni, ami téged boldoggá tesz. Szakadj le egy kicsit a húgodról. Nem csak ő létezik. Ne legyen neked olyan fontos a véleménye.

Ha mégis féltékeny lennél, akkor annyit tudok mondani, hogy mázlista vagy, mert tudásod neked van, mert te dolgoztál meg érte. És következő tanévben ebből te profitálsz, mert erre fog épülni a következő év. Szóval a húgod lehet távolról jó tanuló, de jövőre nem biztos, hogy olyan jó lesz.

2020. jún. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet majd megoldja. Ha megszokod hogy küzdesz a céljaidért többre fogod vinni az életben mint ő. De valószínű higy még változni fog a helyzet abban az értelemben hogy úgyis máshova mentek továbbtanulni stb.
2020. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 6/6, nagyon félek, hogy ugyanoda szeretne jönni ahova én.
2020. jún. 21. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!