Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, tudnátok segíteni nekem?

Embh3er.linky kérdése:

Lányok, tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Nos, sosem szedtem még fogamzásgátlót. Adódott egy alkalom mikor el szerettem volna tolni 5 nappal, így 2 hétig szedtem fogamzásgátlót. A tabletta abbahagyása után 3-4 napra meg is jött, szokásosnál jobban. Kevésbé fájt a hasam, nem volt olyan erős a menstruációm mint máskor. Általában 5 napig vérzek, a 6 napon már csak pecsételő barna folyásom van. Tegnap volt a 6 napom a menstruációmból és minden ugyanolyan volt mint eddig. Ma a 7 napon még tapasztaltam egy kis barna folyást (keveset). A kérdésem az lenne,lehetséges hogy ez több napig fog tartani, netán hosszabb ideig? 17/L

2021. jan. 11. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, mivel felboritottad a megszokott rendet.
2021. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így nem szedünk fogamzásgátlót. Ha elkezded, legalább 3-4 hónapig szedd.

Vagy legalább 1 hónapig, 1 teljes cikluson át.

2021. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen sajnos erről nem tájékoztattak , hogy így nem előnyös szedni a tablettát. Már nagyon kevés barna folyást tapasztalok, remélem a napokban elmúlik, nagyon jól jönne, másrészt nem szeretném ha a menzeszemmel is gondok lennének ezután
2021. jan. 12. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!