Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok/fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok/fiúk tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Biszexuális lány vagyok,és eddig csak fiúkkal jártam.Fiatalabbnak jobban a fiúk,míg egy ideje észre vettem,hogy jobban a lányok kezdtek el vonzani.Hiába kavarok,jövök össze fiúkkal,már valahogy nem annyira érdekelnek,nem érzem túlságosan jól magam velük.Csokolózás sem esik már olyan jól velük.Van hogy eléggé megtetszenek meg minden,de komolyabban már nem mindig érdekelnek.Viszont a úgymond a "külvilág" még nem igen tudja hogy bi vagyok,vagyishát nem mindenki és a 100%-os heterót kell mutatnom(egyenlőre).Viszont nekem meg a lányokkal való ismerkedés valahogy nem megy.Elkezdek 1-2lánnyal írni,utána mindig abba marad valamilyen oknál fogva,és még a találkáig sem jutunk el.Velük (legalább is nekem) sokkal nehezebb.Már nem tudom mit csinálok rosszul.

#Tudnátok segíteni?
2020. jún. 21. 14:17
 1/2 anonim válasza:

Ne parázd túl a dolgot. :) Megesik, hogy nem az elején találsz magadnak lány partnert, de ezen ne aggódj. Lehet csak hamar ellaposodik a beszélgetésetek, esetleg nincs meg a közös összhang. Ne add fel, de egyszerűbb ha összeszeded a kis bátorságod és coming out-olsz egy nagyot. Könnyebb lesz neked utána és talán már is jobban fog menni a keresgélés. :)

Hajrá csajszi!

2020. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Azt hiszem, ez a hetero-bi dolog, felvállalás, nem felvállalás sok esetben kor függő.
2020. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!