Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoptatok 1 éve és most...

Szoptatok 1 éve és most fedeztem fel egy csomót, mi lehet?

Figyelt kérdés
Holnap megyek háziorvoshoz, de nagyon félek mi lehet ez a csomó amit ma találtam. Szoptatás után nem lett kisebb és kemény. A bimbóudvar felső része alatt van. Kb egy 5 ft-os nagyságú. Nem fáj és régebben nem éreztem hogy lenne. Elvileg félidő után vagyok a ciklusban. Másnak volt már ilyen? Mi lehet ez? Nyugtassatok meg...
2021. jan. 12. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lehet sima cysta, tejmirigy gyulladás, vagy egy betokosodott mirigy. Tomoszintezis/ mammografia kell és utána egy mell UH, aztán ennek függvényében kontroll
2021. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Másnap voltam háziorvosnál, aki tovább utalt emlő UH-ra. Mivel febr. 25-re kaptam időpontot, elmentem magánba. Zsírmirigyet állapított meg. Nagyon harap szoptatásnál a baba, azért alakulhatott ki.
2021. jan. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!