Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen mellkisebbítés?

16 évesen mellkisebbítés?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nagyon zavarnak a melleim. Nem hiszem, hogy ingyen megcsinálnák, mert nem olyan nagy, csak a testem többi részéhez képest nagy. Nagyon utálom, legszívesebben fognék egy kést és levágnám a francba. Már alsós koromban is nagyobb volt, mint a többieknek, és csúfoltak is miatta. Amiatt is csúfoltak, hogy szőrösebb volt a karom, lábam, mindenem, mint a fiúknak.

A tartásom is csúnya miatta, mert a vállamat régen mindig így előre helyeztem, hogy ne látszódjon a mellem a pólóban. És hát ez nagy hulyeség volt, nagyon rossz lett tőle a tartásom. Nagyon elegem van belőle már. Pólót, fürdőruhát soha nem veszek már fel. Melltartóból is csak a sportosat hordom, mert a többi kényelmetlen. Már fogytam is 8 kilót, de ugyanakkora maradt. Csomó is van benne, már vagy 6 éve. Amikor kialakult, anya elvitt a dokihoz, de azt mondta normális.


Szóval a kérdésem, hogy 16 évesen (akár 17) ezt megcsinálják? Tudom, nagyon drága, 800 ezer forint körül láttam. Vagy arra gondoltam, hogy idén elkezdek valahol dolgozni, és mire 18 leszek, talán összegyűlik annyi.



2021. jan. 13. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ne kuldj kepet (!!!), csak adatokat: magassag, suly, es melltartomeret, amit hordasz. Ennyi informacio alapjan siman lehet testkepzavarod is, es nem a melleid tul nagyok.
2021. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem csinálnak semmi ilyen plasztikai műtétet 198 év alatt.
2021. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondolom 18-at akartál írni:D


Egyébként 162 centi magas vagyok, 54 kiló, körbe 94-5 centi.

2021. jan. 13. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Hehehe Igen, 18at akartam írni.

Várnod kell, amíg nagykorú nem leszel.

2021. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel a tested még fejlődésben van, így műteni még biztos nem fognak. Addig is tudsz hordani sportmelltartót, mindenképpen próbálj, illetve esetleg gyógytornász tudna mutatni gyakorlatokat, amik tehermentesítik a gerinced. Később, ha egészségügyi problémák maradnak pl gerincfájdalom, akkor tb alapon fognak végezni kisebbito műtétet. De csak egészségügyi indokkal pl gerincfájdalom. Kitartás!
2021. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor addig még várnom kell:(

2021. jan. 13. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy osztálytársam, neki 17 évesen megcsinálták TB-re mert folyton fájt a háta, nem tudott sportolni sem. Nagyon vékony lány volt, F kosaras mellekkel.
2021. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem tök jó alakod lehet,ezek nem hatalmas mellek.

N

2021. jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!