Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baja lehet a barátnőmnek?

Mi baja lehet a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék tippeket és tanácsokat kérni. A barátnőm pár napja rosszul van, panaszkodik hasi görcsökre, egész testes fájdalmakra, fejfájásra, fáradékonyságra, tehetetlenségre (nagy erőt kell kifejtenie ha esetleg fel akar állni, vagy meg akar fogni valamit, le van gyengülve), émelygésre, étvágytalanságra és lehetségesen belső láza van(és ezek a panaszok majdnem egész nap jelen vannak). Késik a menstruációja (de ez normális nála), aktív szexuális életünk van, óvszert nem használunk. Tegnap előtt csináltunk terhességi tesztet, ami negatív lett, de azóta sem változott semmi. Esetleg valami tippet vagy tanácsot kaphatnék? 17 évesek vagyunk mind a ketten.
2021. jan. 14. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Influenza?
2021. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de nagyon kevés az esélye, hogy bármit elkapott volna. Ritkán járunk emberek közé, maximum boltba, de oda is maszkal.
2021. jan. 14. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet megfázott és ennyi.Mióta késik a menzesze?
2021. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez inkább influenza, mint terhesség.
2021. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy 4-5 napja. (de ismétlem, neki majdnem mindig késik pár napot. Volt olyan is anno, hogy két hetet késett, de akkor nem voltak ilyen tünetei). És még azt hozzáfűzném, hogy a 2. nap késésnél voltak előjelei annak, hogy megjön. (érzékeny mellek, hasi görcsök) de ezek elmúltak és még mindig nem jött meg.
2021. jan. 14. 10:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet az influenza okozza a késést.Előfordul az ilyen.Ha nem jön meg neki 1 hét múlva se akkor vegyetek még 1 tesztet hogy legalább ezt az 1 lehetőséget kizárhassátok.Háziorvosát kéne hogy hívja ha nem javul
2021. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az orvos hívása tervben van. Egyelőre köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 14. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem akkor voltak ilyen tuneteim amikor covidos voltam, kb 5-6 napig tartott amikor eleg rosszul voltam. de mi az istenert nem tudtok ovszert hasznalni, vagy mas modon vedekeztek amit nem irtal le pl gyogyszer ? akkor legalabb a terhesseget ki lehetne zarni....
2021. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsokat! Aznap mikor kiraktam a kérdést, kiderült, hogy tényleg csak vírust kapott el, mert én is sikeresen elkaptam és ugyan ezekkel a tünetekkel járt :D.
2021. jan. 16. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!