Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem lejárt, de kicsit...

Még nem lejárt, de kicsit morzsolódó hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Régebben írta fel a nőgyógyász, 2 dobozzal, hogy ha kell később a másikat is használjam fel. Idén szeptemberben fog lejárni, szóval elvileg még bőven jó, viszont mikor kibontottam félbetört magától szinte, és a felülete is kicsit mintha morzsolódna, mintha puha lenne vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Jó lehet még szerintetek?
2021. jan. 14. 20:06
 1/4 anonim válasza:
Szerintem, ha megfelelő helyen tartottad akkor jó. Nem lehet hogy összetört? Ha fel birod még helyezni akkor gond nem lehet, mivel szeptemberig jó.
2021. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát felhelyeztem, már kb 1 órája, hisz még jó elvileg, de kutakodok neten, és találtam egy olyat (más tablettával kapcsolatban), hogy ha morzsolódik, megváltozik az állaga, akkor ne használjuk. Többet biztos nem fogok belőle felhasználni, de most kicsit megijedtem, bajom azért nem lesz tőle remélem..
2021. jan. 14. 20:28
 3/4 anonim válasza:
Bajod biztos nem lesz tőle, de a biztonság kedvéért vegyél majd másikat:) az elso voltam
2021. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lesz köszi:)
2021. jan. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!