Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Már ötletem sincs...

Mit tegyek? Már ötletem sincs mitől lehet ez..

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, kb fél éve van az, hogy olyan érzésem van mintha elkaptam volna valami fertőzést, az ország egyik legjobb magán nőgyógyászánál voltam, aki rendesen kivizsgált és vett mintát amit mikroszkóppal is megnézett. Azt mondta, hogy tökéletes hüvelyflórám van, nincs ok az aggodalomra. A panaszaim alapján hüvelykúpot és krémet kaptam, ami nagyon jól használ. Viszont olyan érzésem van pár hónapja elég ritkán, mintha fel lennék fázva. Nem pisilek sokat, viszont folyamatos pisilési inger van, ami nagyon kellemetlen. Elvittem a vizeletemet kivizsgálásra, minden eredmény teljesen jó lett. Mostmár nincs folyásom, se semmi, csak az a fránya vizelési inger.. annyi gyógyszert kipróbáltam már amit orvosok írtak fel, de nem lett jó.. nagyon rossz érzés ez.. szedek tőzegáfonya kapszulát, az is akkor hat ha 1 nap 2 őt veszek be belőle.. Ha valaki azt mondaná hogy öltözzek fel jól.. kevés olyan embert ismerek, aki ennyire vigyáz arra hogy miben lép ki az utcára.. mindig rétegesen, alaposan felöltözök.

valami tanácsot tudnátok adni? Volt már valakinek ilyen? Nem tudom már mit tegyek..



2021. jan. 14. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Chlmadyia talán? Az alattomos tud lenni.
2021. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy urológust keress fel mindenképpen , de egyébként lehet hogy a tözegáfonya okozza mert annak vízhajtó hatása van
2021. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!