Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl nedves vagyok. Kb 2...

Túl nedves vagyok. Kb 2 hónapja állandóan nedves vagyok. Ha tehetem naponta 3x cserélek bugyit , de volt már , hogy inkább betettem egy betétet. Elég elmennem bevásárolni pl egy órára és mire hazaérek már át vagyok ázva. Elmúlik majd? 32L

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, ha ennyire durva és 2 hónapja nem ilyen volt. Nem árt, ha megnézi.
2021. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Igazából sok ilyen lányt ismerek. De egyik sem akarta, hogy helyben lenyalogassam. Ha nekem állna állandóan, én engedtem volna, hogy gyorsan bekapja. :-) pedig aki erre született, nem kéne, hogy szégyent érezzen :-))
2021. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez eléggé furának hangzik, mindenképp orvost kérdeznék a helyedben, komoly gond lehet. Nem fáj/viszket/éget?
2021. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem fáj, nem viszket, nincs semmi ilyen baja. Egyszerűen csak elkezd “zsibogni” és nagyon benedvesedek.
2021. jan. 18. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Én alapjáraton ilyen vagyok. Általában tisztaságival oldom meg, nem cserélek bugyit napi 3x:D

Viszont ha neked korábban nem ez volt, akkor menj el orvoshoz, lehet valami felfázás vagy baci. Főleg ha nem szokványos a színe vagy szaga

2021. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fertőzés... és nők egészsége kategória!
2021. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5! Nem folyás van vagy ilyesmi hanem ugyanolyan nedv mint szex közben szokott lenni. De mostmár állandóan ilyen. Lehet , hogy már így marad, ha neked is ilyen akkor ezek szerint nem vagyok egyedül.
2021. jan. 18. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt, inkább nézesd meg, legfeljebb legyintenek rá.
2021. jan. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Bekapcsolva hagytad ;-)


Amúgy ha akarod leápollak

2021. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudnám élvezni!
2022. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!