Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan fiú aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú aki nem szeret puncit nyalni? Én eddig csak olyanokkal találkoztam akik állandóan csak nyaltak volna. Minden fiú ilyen?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 10:12
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
35 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
biztos létezik. de én se találkoztam még ilyen pasival:D
2021. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Vannak, akik nem szeretnek nyalni, én is ilyen vagyok.
2021. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Hogy hogy állandóan csak nyalnának?Nem akartak dugni vagy mi?? Hihetetlen...Oké hogy puncinyalás is van szeretem én is ,de hogy ne dugjam meg a partnerem rendesen azt nem tudom elképzelni... 😁😉
2021. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Az, hogy szeretek az túlzás. Tudok. Jól tudok. De, amit igazán szeretek a behatolás, a ki, be, ki, be, ki, be, ki, be, ki, be.
2021. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Én csak akkor szeretek ha fincsi a csaj, és kifejezetten dekoratív az a része is.
2021. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

A kérdésed és a választási lehetőségek kicsit megzavartak :D Nem, nem minden fiú ilyen, és igen, létezik olyan fiú, aki nem szeret puncit nyalni, most akkor melyiket válasszam? :D


Amúgy én is találkoztam ilyennel, akinek mindene volt a nyalás, nekem nem volt beleszólásom, hogy akarom-e, van-e kedvem, akármi, kötelező eleme volt minden együttlétünknek. Előtte sem szerettem az orális szexet, de ez a pasi egy életre elvette a kedvem a dologtól, amióta szakítottunk egy kezemen meg tudom számolni, hányszor kértem meg rá az aktuális párom, pedig már lassan 8 éve vége annak a kapcsolatnak. Mondjuk szerencsére a férjem is jobban élvezi a hagyományos behatolós szexet és nem vegzál ezzel folyamatosan.

2021. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Sokszor a korai magömlést próbálják ezzel késleltetni. Nálam előjáték, ha kell.
2021. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Kompenzálnak, akik nem bírják sokáig, én a szopást is csak addig szeretem, ameddig kemény nem lesz a farkam. Utána szeretnék dugni/szexelni/szeretkezni
2021. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem kérne meg rá akkor magamtól nekem nem hiányozna. Természetesen ha szeretné akkor alap dolog főleg ha O is megcsinálja amit én szeretek

19/F

2021. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
az én mostani párom nem szereti például..és az a vicc,hogy ha én neki csinálnám a szopást azt se engedi,mert ha ő "undorodik" tőle,akkor én se csináljam neki,mert az fuj..azon pisilünk. Érdekes felfogás..én ilyennel most találkoztam először :D
2021. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!