Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjeleno, brososzeru pukli a...

Megjeleno, brososzeru pukli a nemiszerven?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Epp egy nagyon stresszes idoszak kozepen vagyok es megjott a havi verzesem. A tegnap egy helyen fajdalmat ereztem a jobb oldali kisajkamon, ma pedig olyan, mintha egy zoldborso meretu pukli lenne ott a bor alatt, picit faj is.


Ez lehet nyirokcsomo? Vagy egyeb?

Nem mennek orvoshoz, mert minden szir-sza*#al odaszaladgaltam, s ram lett szolva, hogy nem kell mindentol megijedni, ami odalenn tortenik.


2021. jan. 20. 06:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, nagyon fájt, de elmúlt magától. Engem is érdekelne, hogy mi volt.
2021. jan. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen kis pattanás szerű csomó, nekem is volt, egyszer csak magától kifakadt és eltünt. Mosakodj nyugtató hatású intim mosokodóval.
2021. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gyerekek, csak elugrottam az orvoshoz :)

Úgy tűnik, az ott egy mirigy, ami most egy csöppet bedagadt (sok stressz és meg is jött).

Nem baj, ahogy a 2es is mondta, nyugtató hatású intim mosakodó, kis meleg borogatás, sok víz és pihenés és néhány nap alatt majd elmúlik.

2021. jan. 20. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!