Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó húgycső körüli fájdalo...

Állandó húgycső körüli fájdalom/viszketés, mi az isten lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok már keseredve. Kezeltek bakteriális (klebsiella) hüvelyfertőzéssel, mindenféle gyógyszert kaptam, a hüvelyem szépen rendbe jött az orvos szerint is. Viszont a húgycső/csikló körül állandó szúrást érzek 3 hónapja mindennap! Piros is körülötte. Mitől lehet ez, ha kórokozót már kizárták?
2021. jan. 22. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami "normál" hüvelykenőcsöt nem ajánlott a doki arra is? Sokszor a hüvelyszárazsághoz hasonló tünet lehet, ami miatt érzékeny ott...
2021. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Cikatridinát ajánlott és shea vajat, de mikor még be volt gyulladva az egész, ezek is csípték. A csiklóm konkrétan állandóan fáj, már ha csak hozzáérek. Voltam vizelettenyésztésen, az is negatív lett. Lactobacillus tabit próbálom most esténként széttörni és odaszórni. Ennyi lehet az egész, hogy ki van száradva? Edzés közben nagyon fáj, de egyébként akkor is, ha csak megyek:( Az a baj, hogy már kb 100 ezer Ft-om elment a magánvizsgálatokra és a gyógyszerekre és már csak ez az egy tünetem van, nem tudom, mit kezdjek vele.
2021. jan. 22. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:

A Cikatridina nekem is csípett. :(((


Aztán az Ovestin krém sokkal jobb volt. Hüvelyre ÉS a környékre is.

(de nekem ez már klimaxos probléma volt)

2021. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ohh értem:) Én 25 vagyok, szóval nem tudom, lehet-e ilyen jellegű problémám, de amúgy én is gondoltam rá, hogy hormonális, azt hiszem a sok stressztől is jelentkezhetnek ilyen tünetek. Neogranormon árthat, ha oda kenek egy kicsit?
2021. jan. 22. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tudom.... Én utoljára évtizedekkel ezelőtt a gyerekeim popsiját kentem azzal... :))))
2021. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez valami makacs fertőzés lehet. Menj vissza a dokihoz, adjon másik gyógyszert, kenőcsöt.
2021. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
STD szűrést végeztek nálad? Az is okozhat ilyen tüneteket.
2021. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sikerült azóta kideríteni, hogy mi okozta? Sajnos ugyanezzel küzdök :(
2023. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gombam volt és bakteriális fertőzés..néha még mindig előjön, kb fél évente, amikor felborul a floram. Tenyésztést kell csinálni huvelyvaladekbol és megmondja az orvos, hogy mi okozza. Lehet nemi betegség is.
2023. ápr. 10. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!