Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vírus miatt minden műtét tilos?

A vírus miatt minden műtét tilos?

Figyelt kérdés
3hét múlva megyek a dokimhoz,10cm miómám van (kifele növő) és már eléggé fáj és zsibbad a lábam plussz kisugárzik a derekamba is, fizikai munkat végzek és most is táppénzen vagyok mert fáj!Már az idegeimre megy, nemakarom elhinni, hogy ez nem fontos műtét plussz méhsövényem is van és a menzeszem is elég darabos! Folyamat sajnálja a Doktor úr, hogy nemtud műteni, de ez halasztható műtétnek számít! Akkor ennyi?Szenvedhetek tovább?😔
2021. jan. 22. 19:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jaj én nem is az orvosokat bántam, bocsánat ha félreérthető voltam! Én semmi pénzért nem váltanám le a dokim, szakmailag és emberileg is szerintem a legjobb! Persze az ember kétségbeesésében van úgy, hogy rosszat mond, de ez a kormány hibája teljes mértékben!
2021. jan. 22. 20:32
 12/17 A kérdező kommentje:
*bántam-bántom
2021. jan. 22. 20:33
 13/17 anonim ***** válasza:

Reméltem,hogy találok erről a témáról kérdést,mert valahogy mindenhol,mindenki hallgat róla.

Én is nőgyógyászati panasszal vagyok otthon,hatalmas,fájdalmas csomók vannak a hasamban,és gyakorlatilag egész hónapban vérzem,kisebb-nagyobb szünetekkel.Két kisgyermekről kell gondoskodnom,de már alig bírom.Nekem is azt mondták,hogy nem műtenek,csak tavasszal,mert hogy a Kormány leállította az összes - nem életmentő - műtétet az országban.De félelmetes,és kétségbeejtő,hogy nem vagyok biztonságban és bármikor rosszabbra fordulhat az állapotom.

Gondolom,a betegjogi képviselő sem tud ilyenkor mit tenni,de kérdem én,mi lesz akkor így az emberekkel?

2021. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én vasárnap a sürgősségin kötöttem ki a fájdalom miatt már szó szerint semmilyen fájdalom csillapító nem segített! Nekem annyit mondtak bent, hogy mivel az idegeket nyomhatja a mióma az bajt okozhat a későbbiekben! Ja akkor mivel a kormány így döntött akkor ezek szerint 33évesen lehet így kell majd élnem mert késő lessz a műtét! Hát köszönöm szépen! Kedves utolsó! Kitartás neked is hidd el teljesen át érzem a helyzeted! De ez így sokáig nem mehet tovább! Plussz több ezren lehetünk😔
2021. jan. 26. 09:49
 15/17 anonim ***** válasza:

Úristen!Teljesen megütköztem most ezen,amit írtál!Egyszerűen felháborító,hogy képesek egy ilyen szöveggel elküldeni.Legalább annyi lenne bennük,hogy alaposabban megvizsgálnak,és adnak egy IGAZI diagnózist,és valódi tanácsot,hogy mégis miként húzd ki a műtétig.

Köszi a bíztatást,jól esik,és viszont kívánom!

2021. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, novembertől várok! Eddig "csak" nyomást és láb zsibbadást éreztem de most már eléggé nagy a fájdalom! Bementem megcsinálták a covid tesztet és a 20perc letelte után elkezdtek foglalkozni velem, szóval megcsináltak semmit szurit kaptam és el láttak jó tanácsal milyen fájdalom csillapítót vegyek 🤦‍♀️ pedig hidd el krémektől kezdve az összes fajta tapaszt is már kripróbáltam! 9én megyek az orvosomhoz még ha csak dátumot kapok én már annak is nagyon örülnék 🙏
2021. jan. 26. 19:44
 17/17 A kérdező kommentje:
Megcsináltak-nemcsináltak
2021. jan. 26. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!