Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kóros lehet, ha menstruáció...

Kóros lehet, ha menstruáció alatt nagyon gyakran (napi min. 5 alkalommal) kakilnom kell?

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm idején volt először ilyen, kb. állandóan olyan érzésem volt, mintha kakilnom kéne, és el is mentem napi 5 alkalommal min., sikerült is produkálnom, tehát nem csak az érzés volt meg.

Most megint elkezdtem gyakran wc-re járni, és már van is enyhe vérzésem. Ma már 3-szor volt nagydolgom, de amikor rámjön az inger, akkor szinte azonnal mennem kell, mert nehéz visszatartani. Normális ez?



2021. jan. 23. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
A hormonok okozzák, normális. Tisztul a szervezet.
2021. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az anatómiai távolságok eleg picik a medenceben. A hugyholyagra raborul a méh, a méh pedig nagyon kozel van a belekhez, a méh izomzatanak az osszehuzodasa hatással lehet a belek simaizomzatara. Teljesen normális.
2021. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! :)
2021. jan. 23. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok, itt egy kis anatómia: [link]

Bladder - húgyhólyag

Uterus - méh

Rectum - végbél

Itt lathatod, hogy mennyire atolelik egymást. :)

2021. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig amikor megjön ket napig megy a hasam. Baratnomnek meg olyankor pont szorulasa van. Szoval normalis, ilyenek ezek a hormonok :)
2021. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!