Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez gyulladás lehet?

Ez gyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Csütörtökön volt missed ab-om! 😔 Tegnap elkezdett "fájni" a hasam, olyan jobban szúró érzés ami az egész gyomromat érinti, plussz derék! Hát nem kellemes érzés! Nincs lázam se erős vérzésem se bő folyásom! Hívtam az osztályt mivel mondták mikor mennyek be, de gondoltam rákérdezek, de hát nemvolt túl kedves a hölgy! Azt mondta vegyek be fájdalomcsillapítót! Nemtudom, hogy ez "normálisnak" tekinthető-e?
2021. jan. 24. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem szakembernél kérdezel rá?! Érthetetlen. És miről tud téged biztosítani, teszem azt, egy 8 elemis, vagy akár érettségizett, vagy mérnök, akinek furfingja sincs az orvostudományhoz. Nem véletlenül mondták, hogy menj vissza, mert pl. valóban maradhatott még bent valami, ami gyulladást okozott. Vagy lehet egy petefészek gyulladás is, aminek végzetes következményei is lehet, pl. meddőség.
2021. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az osztályt hívtam ott azt mondtak láz és erős vérzés, ezek a görcsök és szúrások beleférnek, de ha nagyon fáj akkor mennyek be, de nekem nem fáj nagyon csak kellemetlen, és mivel a szelek se működnek valami jól(gluténérzékeny vagyok) így a megkülönböztetés "nehezebb" (volt már hasonlóm, de akkor nemvolt missed ab-om) Persze ha úgy érzem befogok menni!
2021. jan. 24. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!