Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire gyakori nőknél a...

Mennyire gyakori nőknél a kilógó kisajak?

Figyelt kérdés
Nekem is olyan van és érdekelne ez a kérdés. :)
2010. aug. 15. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek kilóg, de van akiknek nem! Minden lány/nő puncija más.
2010. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Normális nő nem nézegeti a punciját! Mindenkié más,de ez nem tartozik a nyilvánosságra! Nem értem,hogy ma ez miért ekkora gond?
2010. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Normális nő nem nézegeti a punciját.:D Mert miért ne?

Kül.nekem is olyan van.:D

2010. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

nekem nem olyan. az enyém amolyan "babapunci" vagy mifene, pedig egyáltalán nem vagyok kövér.

a páromnak amúgy ez jön be szerencsére... szerinte az ilyen "szebb", ha lehet ilyet mondani....

de ízlések és ficamok:)

2010. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Én is jobban szeretnék olyat (babapuncit).:D De hát...őő...majd megműtetem, v mifene..:D
2010. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is babapuncim van :=), teljesen összezár, semmi sem lóg ki és meglehetősen husi. A férjem szerint így jó.


De ne aggódjatok már ennyit azon, hogy kinek lóg ki a kisajka és kinek nem, ez már kezd éppolyan rémálommá válni, mint a pasiknál a cm-ek. Mindenkié más és mindenki megtalálja a párját, akármekkora a férfi pénisze és akármilyen a nő puncija :=)

2010. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen beszél az, aki meg van vele elégedve.

Hogy a fenébe ne legyen vkinek kisebbségi komplexusa, ha még itt is úgy írják, hogy "nekem babapuncim van, és a férjem szerint is ez a szebb". Szóval mindenki nagyon mondja, hogy a másik is jó, de azért ha választani lehetne, biztos nem azt kérnék..nah mindegy.


Egyébként mi az, hogy normális nő nem nézegeti? Inkább pont, hogy a normális nő nézegeti...

Legalább tudja mi hol van, meg ha vmi gond van, akkor sem árt megnézni. Elég érdekes hozzáállás:D

2010. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
17:56 vagyok. Kedves 21:10, tényleg ne legyen kisebbségi komplexusod! Mint írtam, nekem meglehetősen husi, a legkevésbé sem nőies, hanem valóban babás. Most akkor keseredjek el miatta? Dehogyis! Pedig amióta szültem, még a melleim is lógnak - nem is kicsit. Ez van, ezt kell elfogadni. Minél elégedetlenebb vagyok magammal, azt annál jobban megérzi a külvilág és a legkevésbé sem leszek vonzó a férjem számára sem. Ha viszont elfogadom magamat ilyennek, békében, harmóniában élek önmagammal, épp az ellenkezője történik. Te is nézd a dolgok pozitív oldalát :=)
2010. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Pedig akármilyen hihetetlen, a férfiak többsége a te babás puncidra bukik. Nekem sem mondta még egy barátom se, hogy menjek el megműttetni, mert csúnya. De engem zavar, mert szerintem akkor is az. Meg a csapból is az folyik, hogy a férfiak a babapuncit szeretik.
2010. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, most már nem csak a mellem miatt aggódhatok, már a puncim sem jó.:S :D
2010. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!