Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés 4 napig, az...

Pecsételő vérzés 4 napig, az elmúlt majd vizeletürítésnél fájdalom és gyakori vizelési inger. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kőrösnél nyaraltunk és fürödtem is a Kőrös vizébe. Lehet ott szedtem össze valamit? Orvoshoz bejelentkeztem de csak jövő hétre kaptam időpontot. Valaki, valami jó tanács addig mi lehet ez?
2011. aug. 30. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el a körzetihez!!
2011. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

www.orvostudakozo.hu

Van fent 3 nőgyógyász is, én Dr. Hamva Ferencet vagy a doktornőt ajánlom, a másik hapsi nekem nem szimpi:D

2011. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne internetes orvost kérdezz, hiszen ő nem tud megvizsgálni. Személyesen menj orvoshoz.
2011. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Mint írta is, megy orvoshoz, csak későbbre kapott időpontot. De a netes orvos talán tud vmi jó tanácsot (pl. vmilyen gyógyteát vagy ülőfürdőt).
2011. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Tegnap voltam SZTK-ba nőgyógyásznál, aki mindent rendben talált, ma voltam szintén SZTK-ba urulógusnál, aki közölte, hogy nem vagyok életveszélyben hogy képzelem h előjegyzés nélkül megyek hozzá ilyennel és felírt egy gyógyszert. Lehet az lesz hogy holnap elugrom házi dokihoz.
2011. aug. 30. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!