Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudnám eltolni a menstruá...

Hogy tudnám eltolni a menstruációm, akár négy nappal is?

Figyelt kérdés

Most fogok ott aludni a barátomnál. Bemutatkozok a szüleinek, tesójának.

Több, mint 4 hónapja együtt vagyunk.

Szerintem ez lesz az az alkalom amikor megtörténik a dolog. Megbeszéltük és mindketten szeretnénk már. Viszont nekem pont akkor kell megjönnie. Nagyon nem szeretném elrontani a pillanatot. Hogyan tudnám késleltetni?

Nektek mi vált be?


16L



2021. jan. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Citrommal el lehet tolni... viszont szerintem ha akkor kell megjönnie, ne keseredjetek el lesz majd még másik alkalom is:)
2021. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Jobb nem késleltetni, ha már van egy beállt ciklusod.


Egy hetet még kibirtok

2021. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én friss citromlével toltam amikor pár napot akartam nyerni. Mindig bejött. Egész nap azt ittam a vizemben, amennyit bírtam. Pontos a ciklusom napra, akkor eltolta, de utána a következő ugyanúgy 28 napra jött.
2021. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Ja, ez lemaradt. Kb. egy héttel előtte már ittam, így 100% működött.
2021. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Biztos sokkal romantikusabb lesz, ha éppen petting, szex közben jön meg, mintha inkább eltolátok egy héttel. Most komolyan, ezen a pár napon mégis mi múlik?
2021. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 b1812567 ***** válasza:
57%

Létezik rá "gyógyszer", amivel lehet tologatni, de ezért felborítani a szervezet hormonjait, pláne ebben az életkorban, nem biztos hogy jó ötlet.


Ha ez az első alkalom, amikor zavartalanul vagytok kettesben, intim helyzetben, akkor lehet, hogy érdemes ezt az alkalmat egymás testének megismerésére - tipitapi, petting - szánni, és kicsit később rátérni a lényegre. Úgyis jobban fel is tudtok oldódni majd, és kicsit már ismeritek egymás reakcióit, jobban egymásra tudtok majd hangolódni.


A másik oldala a dolognak, hogy ha nagyon nagy a vágy, akkor a menses sem feltétlen akadály, bár ez az első alkalommal eléggé fura lenne azért. :)

2021. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!