Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten hüvelytabletta...

Canesten hüvelytabletta használata alatt lehet nemi életet élni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, de nem tanácsos, mert ha valamilyen fertőzésed van, és azért használsz tablettát akkor azt átadhatod a párodnak.Várj, míg vége a canesten kúrának.
2008. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem ajánlott, mert akkor tulajdonképpen semmit sem használ a kezelés. A partner ugyanis így elkaphatja, majd visszaferőz téged. Én már sokszor estem át hüvelyfertőzésen, minden alkalommal külön kiemelte az orvos, hogy a nemi élettől a kúra alatt tartózkodni kell. Jó megfogadni ezt a tanácsot, így tud csak sikeres lenni a gyógyulás.
2008. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Egyrészt mert azért használod mert bajod van, és azt tán nem kéne átadni a másiknak, másrészt a gyógyszer ahogy oldódik, ürül belőled nem túl guszta szex közben, és nem is egészséges. Azt az 1 hetet igazán ki lehet bírni, és utána nem kell aggódni.
2008. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet,nekem fájt is még a kúra előtt!
2008. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet ,de ezt a dokinak is kellet mondania.Bírd ki a szexet, ha nem akarod hogy a párod is gombás legyen, vagy te ne gyógyulj meg!
2008. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!