Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelytabletta használata...

Hüvelytabletta használata alatt lehet szexelni?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatón az van, hogy csökkenti a latex anyagú fogamzásgátlók hatékonyságát (tehát elvileg lehet), de ugye ez fogamzásgátló szedésénél ez nem aktuális. Nem nyomódik túlságosan fel, vagy nem esik ki a hüvelytabletta szex közben?
2011. máj. 5. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Istenem, bírd már ki b.aszás nélkül azt a pár napot, nem fogsz beledögleni.... Gondolom van okod rá, hogy szeded, várd már meg míg meggyógyulsz ott belülről, ne irritáld még a szexszel. Amúgy a tabletta majdnem azonnal elolvad ott bent, gondoltam ennyi eszed már van, hogy erre rájöjj, de sajnos mégse........
2011. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Milyen hüvelytablettára gondolsz? Mert ha vmi fertőzésre kaptad, nem is tudom, hogy jut eszedbe ilyen.
2011. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

légyszíves ne legyél ilyen tapló.

a kérdésre kértem választ, nem véleményt, főleg nem ilyen alpári módon. névtelenül akkora arc vagy, közben fogalmad sincs, hogy miféle tablettáról van szó, és hogy miért fogok ezalatt is szexelni.

vegyél vissza kicsit a stílusodból.

2011. máj. 5. 16:49
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt az első kedves válaszolónak szántam.
2011. máj. 5. 16:50
 5/9 A kérdező kommentje:

de, elkerülendő a elkövetkező kedves válaszokat :

direkt máshogy fogalmaztam meg a kérdést, mert tudom, hogy az oldalon nagyon sokan vannak a Pharmatex készítmények ellen.

megszakításos közösülés és naptármódszer ÉS pharmatex közös "védelme" lesz.

és a kérdést csak azért tettem fel, hogy a tablettának lesz e valami látszata szex alatt/után.

mondjuk kifolyik vagy mittudomén...

2011. máj. 5. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Pedig van az első hozzászólásban sok igazság, még ha a stílusa nem is tetszik.

Kétféle hüvelytabletta van.

Az egyik a fogamzásgátló, tegyük fel, hogy nem kérdezed meg, lehet-e a használata közben szexelni. ;) :P


Marad a másik, vagyis amit orvos ír fel valamilyen fertőzés ellen. Ebben az esetben a szex kifejezetten ellenjavallt, a partner párhuzamos kezelése pedig erősen javasolt, ne fertőzzön meg újra az első alkalommal.


A gumival szexelésre is igaz a nincs szex....


Ezen kívül ezek a cuccok haboznak, büdösek, elég gusztustalanul tudnak kinézni, időnként kifolynak, klassz trutymós az állaga... szóval guszta látvány, tehát grat a barátodnak, ha van hozzád kedve.

2011. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
hát te tudod, de ha nagyon nem akarsz gyereket, akkor ne bízz meg ebben a pharmatex+ naptármódszerben. Nemhiába vannak sokan a pharmatex ellen. nem biztonságos, úgyanúgy mint a naptármódszer sem
2011. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

16.56 vagyok...

De, mégis van annyi eszed, hogy megkérdzed, fogamzásgátló kúp használata során lehet-e szexelni... óóóóó, ember...


Ne, ne dugjatok. Tedd be helyette a kúpot! Tuti 350%-os fogamzásgátló hatást érhetsz el....


Anyám borogass, ez már nekem is sok volt.

2011. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dobogós kérdés :)
2011. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!