Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legjobb hüvelygomba szer, ami...

Legjobb hüvelygomba szer, ami vény nélkül kapható?

Figyelt kérdés
Kúp, krém, kinek mi milyen alkalmazással vált be?
2021. jan. 28. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én eddig csak canesten kombit hsznltam, abban van egy tubus huvelykrem es 3szem huvelykup valamint egy amplikator, ami azért vn hogy könnyebben feltudd helyezni a hüvely kúpot. Most használtam ezeket életemben először, elsőnek nem tettem fel a kúpot elég melyre és az baromira fájt. Utána kiirtam ide gyakorira h hogy kell vagy h mi van ezzel és ott kaptam azt a tanácsot hogy a huvelykremmel a huvelykupnak a kerekített részét kenjem be és az ujjam al próbáljam feltulni a hüvelybe. Ez be is vált és kicsit kellemetlen volt, de már nem fájt.

Nekem igy szimplán a kúp meg a krém nem használt, antibiotikumot (augmentint) meg valami vízben oldódó cuccost szedtem mellé még normaflort mert a vízben oldódó mellék hatása hasmenés volt, de ez mind1 is.

Szerintem próbáld ki a canestent. Több fajtája is van azt hiszem.

2021. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Canesten krém nekem szuperül enyhítették a viszketést. En gyakori hüvelyöblítéssel küzdöttem a gomba ellen. A dmben kaphato pezsgotablettat heti 1x alkalmaztam hüvelyöblítésre, többi nap pedig erős gyógynövényteával csináltam ugyanezt (kamilla, cickafark és körömvirágot használtam) ez kb 3 hét alatt rendbe tettek. Azota is ha ugy érzem valami nem okés, akkor 1-3 napig ezt alkalmazom.

De persze ez egy házi módszer, nem biztos, hogy mindenkin segíteni fog, főleg nem egy nagyon előrehaladott állapoton... javasolni, mindenkinek azt javaslom, keresse fel az orvosát, nála jobb segítséget senki nem fog tudni adni valószínűleg

2021. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!